Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 30%-os hidrogén-...

Hogyan tudnék 30%-os hidrogén-peroxidot csinálni?

Figyelt kérdés
Vagy hol lehet kapni?
2011. nov. 2. 12:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Csak nem TATP előállításhoz kell?

Tegnap írtam erről, valakinek el is küldtem a receptet, ma meg már a 30%-os peroxidra kérdeznek. Hát, érdekes...

Egyébként háztartási bolt, vagy fodrászati termékeket forgalmazó boltok (hajszőkítésre használják)...

Ha tényleg TATP-hez kell, vigyázz nagyon magadra és lehetőleg ne olyan helyen csináld, ahol családtagjaid és barátaid is megsérülhetnek.

2011. nov. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
8%

Idióta elmebeteg agyhalott válaszoló!!! Ha tudod az AP receptjét, akkor ismered a tulajdonságait is, és akkor nem mondod el!

Kedves kérdező saját testi épséged érdekében NE CSINÁLJ SEMMIT ILYET!!! Itt egy elrettentő példa hogy mit is csinál az a cucc a szép kis kacsóiddal: [link]

görgess az oldal aljára! Sok sikert a további munkákhoz...

idióta, felelőtlen kölykök...

2011. nov. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok:


Ha annyira akarja úgyis megtalálja a google segítségével. Nekem kb 3 másodpercbe telt megtalálni. A wikipédián is le van írva(ha nem törölték azóta). Teljes mértékben tisztába vagyok a képességeivel, veszélyeivel. Nekem modellrakéta tolóerejének növeléséhez kellett. (KNSB-RIO-hoz kevertem 1%-ban, de nem vált be). Meg inkább ezzel kísérletezzen, mint metamfetamin labort építsen. Nagy mennyiségben nem fogja tudni előállítani, rengeteg alapanyag kellene hozzá, amit meg 1 liter anyagból előállít nem viszi szét a házat.

2011. nov. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
10%

Hát akkor gratulálok! A házat nem viszi szét, de 3gramm anyag az ujját simán.

Azzal pedig hogy rakéta üzemanyagnak használtad csak a saját hülyeségedet és hozzá nem értésedet árultad, el. ugyanis a Szorbitol alapú rakéta-üzemanyagokat olvasztani szokták a hatásfok növelése érdekében(ellentétben a szacharóz alapúakkal: amiket préselnek) Az aceton-peroxid pedig már 36fok felett szárazon kezelhetetlenül instabil, úgyhogy vagy azonnal beindult neked a keveréked, vagy egy jó nagyot füllentettél, mert azt hitted hogy más nem, csak Te értesz ilyenekhez(én az utóbbira tippelek). Sokat kell még tanulnod, ne ilyen helyeken verd a nyálad!

2011. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

folytatás:


A leírás amit adtam valakinek, tartalmazza a veszélyeit is nem csak a receptet. Minden óvintézkedést amivel minimalizálhatja a nem kívánt detonációt. Pl.:

viselj védőfelszerelést, dolgozz plexilap (teljes testet beborító) mögül. stb...

2011. nov. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A knsb az elkészítése után képlékeny anyag. Nem vagyok ostoba, hogy főzés közben belerakom a TATP-t. ebbe a képlékeny anyagba belegyurmáztam a cuccot. egyébként a TATP nem robban 2g alatt, csak nagyon hevesen ég.
2011. nov. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Sikoltó ***** válasza:
15%

venni nem lehet, 30%-ost nem árulnak közforgalomban


robbanószert meg ne gyárts! vagy ha igen akkor van egyszerübb módszer is :D

2011. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Igen? És szerinted majd egy 12 éves suhanc majd teljes testet beborító plexilap mögött fog dolgozni? Ezt most tényleg komolyan gondoltad? Szerinted hány százan néznek meg egy ilyen GyakKérdéses oldalt, ahova te illegális recepteket írsz be? Segítek: naponta több százan-akár ezren is. Ennyit erről, inkább gondolkoznál mielőtt cselekszel. Szerinted miért nem használják az AP-t meg efféle "terrorista" anyagokat katonai ill. civil célokra? Megsúgom: mert NAGYON instabilak. Ennyi erővel már rögtön NI3.NH3 recepteket is közölhetnél... de lefogadom hogy ha tudod is mi ez, akkor is rosszul!
2011. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

A receptet nem raktam fel! le is írtam miért. http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__23..

enyém a 2. hsz.

2011. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Csak közlöm veled, kedves IQ-király képlékeny knsb-gyúrogató válaszoló, hogy az 1,1-4,4-7,7 hexametil-1,4,7-ciklonon(az aceton-peroxidból sav hatására ciklizálódó vegyület) bomlik, főleg kis mennyiségekben. (hogy is éghetne, ha az újrakristályosított TATP már egy kristályhasadára is beindul?)

[link]

ezt a linket továbbra is ajánlom mindenkinek!

2011. nov. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!