Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szellem volt? 1. történet: A...

Szellem volt? 1. történet: A legjobb barátnőm és én náluk a fürdőszobában voltunk és ő ült a wc-n én meg ültem a fürdőkád szélén amikor

Figyelt kérdés

( egy hang a Kitti nevelő apjának hangja hívott minket, hogy: "Kitti, Lilla gyertek ki! " Kitti rámnézett és megkérdezte, hogy "Te ez nem Géza? "

(Géza=Kitti nevelő apja) És mondtam hogy de az, menjünk ki gyorsan biztos segíteni kell valamit, vagy megyünk valahova. Kimentünk és nem volt kint senki sem. Kitti akkor még Pony Club-os volt és van egy olyan könyve amiben ugyan ez történt meg, vagyis hogy a csaj a fürdőszobában van, és az apja hívja az udvaron hogy menjen ki, amikor kimegy, nincsen ott senki sem.

2.történet: Orsiéknál aludt az egyik barátnője és a padlásszoba alatti szobában aludtak, már majdnem elaludtak amikor a padlásszobából hangokat hallottak, mintha valaki lépkedne, aztán mintha leesett volna egy váza. Átmentek a ház másik végében lévő szobába ahol a szülők aludtak, szóltak az Orsi anyjának, ő fogott egy kést, és elindultak a padlásszobába, amikor felértek hát persze hogy senki sem volt ott...


2009. máj. 16. 16:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

Hát én nem igazán vagyok otthon az ilyen jelenségekben, de hallottam már hasonlóról... Lehet, hogy szellem. Legalábbis ami a második történetben van. Nálunk is szokott olyan lenni például, hogy úgy halljuk mintha nyílna az ajtó az alsó szinten, és mikor lemegyek megnézni hogy hazajött-e az egyik családtagom, semmi, az ajtó zárva. Vagy például újabban ha hajnalban felébredek, mindig zajokat hallok a tetőn, mintha valaki odafent mászkálna, utána meg valami lecsúszik a tetőtéri ablakaimon, hol az egyiken, hol a másikon. De nem mertem megnézni, mi az XD

Szóval szerintem mindenki tapasztal ilyen furcsaságokat...

2009. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

és az első?

ha nekem mesélnék nagyon be**arnák.XD

2009. máj. 16. 16:33
 3/25 anonim ***** válasza:
78%

a második inkább. aze lsönél nem derült ki hoyga kit hallottatok,él-e még.

nálunk is zoktak fura dolgok történni. este mindig gyujtsatok meg egy gyertyát...de csak fehéret.

2009. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
68%
Velem egyszer olyan történt, hogy kint volt anya az udvaron én a teraszon a mama pedig a házban. Kiabáltam anyának hogy anya gyere!!! Anya!! És erre egy hülye hang megszólal hogy Anya!! Azt hittem ott ájulok el rögtön. Bár ezt csak én hallottam, fogalmam sincs mi lehetett ez! :S Szóval szerintem ez első sztorinál tuti lehetett valami szellemféleség!
2009. máj. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
73%

Hát sztem a második tuti csak képzelgés, ill. hallhattál hasonló hangot, de ilyet én is szoktam. Ilyen az épület, így van építve, szal kétlem h természetfeletti.

Az első meg olyan, h gondolom nem egy puszta közepén laktok, szóval mást is hallhattatok.


Hát nemtom, sztem ez inkább az emberi agy munkája, mint a szellemeké:)

2009. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

az első történet:

nem olyan a hangja bármelyik szomszédunknak mint amit akkor hallottunk...

2009. máj. 16. 17:40
 7/25 anonim ***** válasza:
63%
Én is nagyon megilyednék ha velem ilyen történne. Volt is egyszer egy ilyesmi. Évekkel ezelőtt hangokat hallottam, ami ezt mondja: Lehet, hogy te vagy az...Utánna nemsokkal meghalt a nagyapám...:( És én abba a szobában amelyiben meghalt napi napig nagyon félek...és nem merek bemenni, és egyszer rászántam magam, hogy bemegyek, így is lett de bent rámcsapódott az ajtó pedig nem is fújt a szél ráadás nemrég ott szellemes álmom volt, és most is kiráz a hideg. Azóta a hangot nem hallottam. Szerintm szellemek voltak a te esetetben is és az enyémben is.
2009. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

uhh...

azigen. sajnálom:(

Mások szellemes történeteit is várom.=)

2009. máj. 16. 19:19
 9/25 anonim ***** válasza:
50%
Bakker ez tiszta Odaát.Lehet meg kéne keresned a Winchester fivéreket, hogy kősóval elintézzék a házatokban lévő szellemeket :D
2009. máj. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%

nekem is sok szelleme s történetem van,sajnos én fogékony vagyok rájuk.

nálam több dolog is volt. volta mikor konkrétan tudtam ki a z aki ott van és volt a mikor nem.

kemény dolgok ezek.látni hál istennek nem láttam öket csak hallottam ,és éreztem.

egyébként ha félsz valahová bmenni akkor annak oka van.

én nagyon sokáig itt ahol lakunk,a kéét hátsó szobába nem mertem bejönni,este most sme sivesen jövök be,de ma már megteszem,de több mint 2 évig sötétedés után nem jöttem be.és volte gy tüköra ze gyik szekrényen ...iylen egész alakos.soha nem mertem belenézni,mert ahányszor megtettem,mindig a ttöl féltem hoyg nemcsak önmagamat látom meg benne,és nem si tévedtem késöbb bebizonyosodott.

2009. máj. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!