Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy valaki ilyen...

Létezik, hogy valaki ilyen rövid idő alatt ennyit őszüljön?

Figyelt kérdés

Véletlen találtam a neten ezt a képet, aztán szemet szúrt ez a dolog, és érdekelne, hogy hogyan lehetséges...


Link: [link]


2012. jan. 8. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem néztem meg a linket, de lehet őszülni gyorsan. a hittan tanárunk meséltbe, bár csak nyomokban emlékszek, hogy egy drogos asszem lsd...vagy valami ilyesmit használt és úgy megijedt a képektől amiket látott, hogy megőszült pár perc alatt. egy másik sztori: egy buszsofőr egy hét alatt megőszült egy síkiránduláson, ahol az egyik diák lábát törte. a buszvezető, aki odavitte őket, nagyon magára vette a dolgot és megőszült 1 hét alatt.
2012. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Én olyat hallottam hogy valaki eltévedt egy cseppkőbarlangban és ott benn pár nap alatt megőszült a félelemtől. (aztán megtalálták nyugi)
2012. jan. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Második válaszoló!


Gondoltam, hogy később megtalálták. különben nem lenne story! :-D :-P

2012. jan. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Hát valószínű valami olyan lelki dolog érte abban az időben amibe beleőszült. Én is hallottam már olyat, hogy itt a környékünkön lakik egy ember hosszú szőkés haja volt, most már idős és amikor meghalt a felesége teljesen megőszült és most már visszaszíneződött a haja, de nem teljesen!!!

Amúgy gondolom hallottál már arról, hogy mi van amikor a macskát berakják a vonat alá...!

2012. jan. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a cica is megőszül??
2012. jan. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia igen létezik ilyen.


Férjem tűzoltó,és egyszer kihívták őket egy dögkúthoz,ahova belevolt lógatva egy huszonéves férfi.Mint kiderült előző éjjel lógatták fel,mert tartozik egy embernek,és így próbáltak elégtételt venni rajta,vagy megfélemlíteni.Sikerült,hiszen állítólag a srác pár óra leforgás alatt majdhogynem teljesen megőszült,Én sem hittem el hogy létezik ilyen de a férje hozott egy képet,és láttam.

Nem vagyok ebben olyan okos de van az a félelem,vagy trauma ami ilyet tesz a hajunkkal.

2012. jan. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy vadász véletlenül lelőte a vadász társát és pár óra alatt megőszült,ez nagy sztori volt annó,de nem voltam szemtanúja az esetnek.
2012. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sok olyan sztori van, hogy ha nagyon megijedünk, akár 1 perc alatt is megőszülhetünk.

Én olyat hallottam, hogy egy repűlőszerencsétlenségnél őszült meg valaki kevesebb mint egy perc alatt.....tudjátok, ahogy estek lefelé...:S

Hát ez szomorú de érdekes

2012. márc. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!