Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Kapott valamilyen büntetést...

Kapott valamilyen büntetést Odüsszeusz a kérők megöléséért?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 13:40
 1/8 Shai-Hulud ***** válasza:
Nem. Az időben még mást tartalmazott a BTK.
2012. jan. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bearanyoztad a szombat délutáni leckeírásom :P

Köszönöm.

2012. jan. 21. 14:49
 3/8 Shai-Hulud ***** válasza:
Na hogy pontos legyek, a kérők rokonai összefogtak, és meg akarták ölni, de Athéné Mentór képében a védelmére kelt és megvédte. Aztán az istenek Athéné kérésére úgy döntöttek, hogy nem büntetik meg Odüsszeuszt.
2012. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A saját, Kirkétől született fia ölte meg. Már ha ezt felfoghatjuk büntetésként azért, amit művelt.
2012. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kitől kapott volna büntetést, ő volt a KIRÁLY!
2012. jan. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Jack Jonson válasza:

tőlem

én adtam neki 2 pofont amitől lebegett a pofája mint a lónak, aztán seggberugtam báfálóval

2012. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Fakton olyasmi vettünk, hogy addig kellett utaznia, amíg az evezőlapátját nem látta valaminek .. De lehet az nem is vele kapcsolatosan volt. Így jár az, aki lassan ír : ) Köszönöm a segítséget.


#5 Az istenektől?

2012. jan. 22. 17:55
 8/8 Jack Jonson válasza:

nem vagyok isten, mondom odamentem 2szer arcba rugtam báfálóval hogy ott maradt a cipőnyomom

ki KO-ztam

2012. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!