Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Számotokra nem ijesztő hogy...

Számotokra nem ijesztő hogy hetente van egy nagyobb jégvihar?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Miért lenne az? Nyár van és ez sajnos elöfordul.

Van olyan ország ahol földrengés vagy tornádó van ilyen sürüséggel.

2009. jún. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért, mert kb. egy éve van így. És azért egynál több évet éltem le így....
2009. jún. 16. 18:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 43 éves vagyok és ez mindíg így volt. Volt olyan év, hogy jobban és volt, hogy kevésbé.

Rengetegszer verte el a jég akár fél Magyarországon a gyümölcsöt, verte le özönvíz szerű eső a gabonát. Nézd vissza az időjárásjelentéseket.

2009. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, régebben, mintha nem lett volna ennyi. Pécs felett is most vonult el egy elég csúnya jégvihar.
2009. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron mindig is voltak viharok,sokszor jégeső is.

De ekkora viharokra,amely házakat rombol szét, hektárnyi területet tarol le,és ilyen sűrűn nem emlékszem.Pedig 70 éves vagyok.

2009. jún. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Régebben nem volt ilyen a hírközlés. Ha be is mondják a rádióban, hogy nagy vihar volt valahol és elvitte pár ház tetejét, akkor az nem rögzül úgy az emberben, mintha naponta 12 híradóban látja.

Most csak jobban tudatosul, hogy már megint vihar volt, statisztikailag nem nőtt a megfigyelések feljegyzése (1800-as évek vége) óta.

2009. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

az utolsóval értek egyet.

a 70 éves embertöl kérdezem hogy az elsö 40 évében hányszor nézett híradót, és a hírekhez hányszor csatoltak képeket közvetlen a viharról. Egyszer sem, akkor a rádió volt max, vagy ha volt tv´is meg híradó is abban max bemnondták, meg 1-2 képet csatoltak, de nem volt ilyen sokkoló képek még.

2009. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igaz , én 21 vagyok, de csak 20 éves korom óta hallok ezekről. Család által. Minket pont elkerül- talán tv tornyunk miatt- ugy hogy nem éltem át. De egy év alatt máskor nem emlékszem évi 3-4 re.

Vehetünk 13 évet, akkor tegyük fel, azota figyelem, de nem rméli....

2009. jún. 16. 19:58
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt nálunk nincs hetente jégvihar.(dél alföld)
2009. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ahogy most néztem a híradót, azt mondták rtl. en hogy Nagykanizsán volt jégeső. ÉS lentiben. MA. mást nem is említett. Akkor én lakok rossz helyen
2009. jún. 16. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!