Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Érdemes elkezdeni?

Érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
Sziasztok szóval én már majdnem tudok angolul vagyis tudok de még azért úgy érzem kell egy kis gyakorlás a nyelv vizsga előtt, nem rég elkezdtem tanulni franciául de csak az iskola miatt mert az a legjobb de sajnos ott a nyelv választékok között nem volt az amit szerettem volna. Szóval spanyolul szeretnék tanulni szerintem nagyon szép nyelv és nem is olyan nehéz.. A tanárok szerint jó nyelv érzékem van bár ha sokáig nem használom a szavakat néhányat elfelejtek... ;D Azt szeretném megkérdezni hogy mindenképpen szeretnék még spanyolul tanulni de érdemes lesz? Nem fogom akkor már keverni a nyelveket vagy nem tudom :/ És francia után könnyebb lenne?
2012. máj. 7. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy először magyarul kéne normálisan megtanulni, merthogy egy épkézláb mondatot nem sikerült leírnod?

Kíváncsi lennék a hatalmas angoltudásodra, biztos jót röhögnék rajta.

2012. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kíváncsi a beszólásokra ;) szerintem én nem voltam bunkó... de vannak emberek akik nem tudnak értelmes választ adni és semmi jó indulat nincs bennük csak kritizálni tudnak..... ezekre a beszólásokra nem vagyok kíváncsi ;))


Értelmesebb emberek válaszát várom mert azokból szerencsére több van!!! :))

2012. máj. 7. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!