Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Vannak tudományos igényességge...

Vannak tudományos igényességgel elvégzett teszek, kísérletek OBE és asztrál utazás terén?

Figyelt kérdés
Azért nem az ezotéria topikba írtam mert nem az urban legend szintű, "hallottam egy kísérletről amiben sikerült" válaszokra vagyok kíváncsi.

2012. jún. 5. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom, voltak különböző "testen kívüli élményekre" vonatkozó kutatások, amikor a lámpák, alulról nem látható részére raktak különböző jeleket, ábrákat tartalmazó papírt - és egyetlen egy ember sem tudott erről mesélni. De mivel forrásom nincs, így én is csak az urban legend témakörbe illek most :)
2012. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak tudományos igényű kísérletek, és azok mind azt mutatják, hogy ilyen baromságok nem léteznek.
2012. jún. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, vannak, és bizonyították, hogy nem léteznek ezek a jelenségek.
2012. jún. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
na azóta, sikerült, vagy nem gyakorlod?
2015. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!