Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hová vesznek fel ilyen átlagga...

Hová vesznek fel ilyen átlaggal? 12/L Bővebben lent:

Figyelt kérdés
Tudom még korai ezen gondolkoznom,de szeretek előre mindent megtervezni. És nem jó,ha utolsó pillanatra hagyok mindent. 6-os vagyok átlagom: 4,85 Informatikából vagyok 4 és Matematikából. Angolból;énekből dicséretes vagyok(szín 5-ös egész évben) Külföldön milyen állások vannak amik jól megfizethetőek? (Anglia;Amerikában;Ausztráliában) Köszii a válaszokat előre is!

#tanulmány;állás;külföldön elhelyezkedés
2012. jún. 11. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Előbb juss el az érettségiig, utána gondolkozz ilyeneken. Még teljesen felesleges.. egyrészt mert 8 általánossal nem fogsz kimenni külföldre dolgozni. Másrészt, mert mire érettségizel, 18 éves leszel és teljesen másképp fogsz gondolkodni mint most.


A mostani jegyeid nem mérvadóak, nem kellenek és nem jók semmire... majd 7. második félév, és 8. első féléve alapján felvesznek egy középsuliba. Ott majd igyekezz jó jegyeket szerezni, hogy jó legyen az érettségi átlagod, de ez még nagyon messze van, úgyh felesleges ezen gondolkodnod.

2012. jún. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább azon gondolkozz, hogy mi érdekel. Sose fogsz jól fizető álláshoz jutni egy olyan szakmában, amitől felfordul a gyomrod...
2012. jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy általánosban milyen jegyeid vannak, nem nagyon számítanak. Felsőoktatás szempontjából az érettségi számít, aminek az átlaga semmilyen összefüggésben nincs az általános iskolai jegyeiddel.
2012. jún. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jövőre gondolkozz.

Akkor lesz kémia,biosz,(fizika most is van) ha jók mennek ezek simán elmehetsz orvosnak.

2012. jún. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszii az eddigi válaszokat,mindenkinek járt a zöld pipa. Utolsó:Fizikát jövőre fogunk tanulni,remélem jól fog menni.
2012. jún. 11. 17:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy vannak középiskolák, ahol már az 5. és 6. osztályos jegyek is számítanak bizonyos tantárgyakból.

Az pedig biztos, hogy létezik egy ún. központi írásbeli felvételi, aminek az eredménye sokat nyom a latban.

Iskolánkénti szabályozás alapján bizonyos átlag felett (4,7 vagy 4,8) automatikusan felveszik a tanulókat, nem kell megírni a felvételit; de erről azt hallottam, hogy változás lesz: mindenképp meg kell majd írni.


Az biztos, hogy matekból bele kellene húznod, mert az egy nagyon fontos tantárgy középiskolában is; ill. fizika és kémia órán is lesznek bizonyos számítások, amikhez jó, ha megvannak az alapok.

2012. jún. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg melyek a hiányszakmák, és ha valamelyik megtetszik, akkor aszerint alakítsd az irányt!
2012. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!