Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Óbudai egyetem gépészmérnök,...

Óbudai egyetem gépészmérnök, vagy BGF gazdaságinformatikus?

Figyelt kérdés
Melyikkel könnyebb elhelyezkedni?
2012. júl. 10. 02:45
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
0%
Ha nem vagy életrevaló (nem tudod eladni magad) és nincs már a végzés időpontjában legalább 1 év, de inkább 2-3 év szakmai (vagy kapcsolódó) tapasztalatod, akkor kb. mindegy.
2012. júl. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 CyberSniper válasza:
Ha választani kell, akkor gépészmérnök!
2012. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Smartguy86 ***** válasza:
0%
Ha választani kell, akkor inkább az, amelyiket szívesen tanulod/csinálod. Mert csak azért, hogy elhelyezkedj...egyik se jobb, mint a másik. Ha valamiben te vagy a legjobb, vagy legalább jó vagy benne, akkor abban lesz munkád is és örömöd is. Ha meg csak átlagos vagy benne és utálod, akkor teljesen fölösleges munkát, pénzt és időt ölnöd az elsajátításába. Akkor keress más életcélt.
2012. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az óbudaival az a baj hogy a fizikának bizonyos részeit szeretem, a villamostan részét már nem annyira, az informatikából meg jó vagyok kedvelem is , a gazdaságról meg még semmit nem tudok , lehet , hogy imádnám ... és még ma kell választani szeptemberben kezdődik
2012. júl. 10. 13:58
 5/7 Smartguy86 ***** válasza:
0%
Remélem tudod, hogy gazdinfonak nem sok köze van ám az informatikához. Lesz pár tárgyad, mint pl. ERP rendszerek, SAP, logisztika és készletezés, és hasonlók, de a nagy többsége a tárgyaknak KÖZGAZDASÁGTAN lesz. Plusz a szórótárgyaknak kemény matematika (analízis, számításelmélet). Programozásról, webes dolgokról csak hírből fogsz hallani...
2012. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
gondoltam, de mindig is érdekelt a gazdaság, és a matematikát is szeretem :)
2012. júl. 11. 00:50
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

"Remélem tudod, hogy gazdinfonak nem sok köze van ám az informatikához. Lesz pár tárgyad, mint pl. ERP rendszerek, SAP, logisztika és készletezés, és hasonlók, de a nagy többsége a tárgyaknak KÖZGAZDASÁGTAN lesz. Plusz a szórótárgyaknak kemény matematika (analízis, számításelmélet). Programozásról, webes dolgokról csak hírből fogsz hallani..."


Ez mekkora baromság.

A gazdaságinformatika nem gazdasági képzés, hanem informatikai. Óriási különbség.


Hogy döntöttél végül, kérdező?

2014. jan. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!