Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mégis mit láttunk? Lehet hogy...

Mégis mit láttunk? Lehet hogy idegen űrsiklókat?

Figyelt kérdés

Erre már volt a másik szemtanútól válasz meteorológiai légömb, hogy változtat hirtelen irányt? Egyszerre csak eltűnik, s volt amikor 3 is cikázott majd eltűntek.

Lehet hogy csak vadászpilóták éjszakai gyakorlaton voltak.

A lényeg nem úgy mint az utasszállító hogy villog, hanem szinte olyan fénye van mint egy csillagnak csak mozog s hirtelen irányt változtat majd eltűnik.

Lehet tényleg idegen űrsiklókat láttunk?



2012. aug. 8. 10:32
1 2
 1/11 2xSü ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy láttál valamit, amiről nem tudod mi az.


> Lehet tényleg idegen űrsiklókat láttunk?


Lehet, de nullához konvergál a valószínűsége. Ilyen alapon akár lehet szellem, vagy egy angyal, vagy lehet, hogy Zeusz kezéből esett ki egy nem élesített villám.


Hogy mi az, ami valószínűbb válasz arra a kérdésre, hogy mit láttál, azt nem tudom megmondani, lévén, hogy én magam nem láttam.

2012. aug. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A valóság határain belül maradva, lehetséges, hogy gömbvillámo(ka)t láttál. Az általános és elfogadott tudomány számára nem elfogadott és érthetetlen, mindazonáltal létező, de nem túl gyakori jelenség.
2012. aug. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Nagyon is lehetséges, hogy azt láttad. Ne higyj azoknak, akik nevetséges válaszokat írnak (meteorólógiai léggömb, blablabla). Ha tényleg gyorsabban mozgott bárminél, sőt cikázott ide-oda, akkor valószínű, hogy azt láttátok....


Clytia

2012. aug. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Valaki mondja már meg akkor hogy mi az a gömbvillám, miért mozog? Miért gömb alakú, miért nem szabálytalan?

Miért megy át mindenen, ami az útját állja?

Ennek fényében valamelyik tudós odaszólt az egyik gömbvillámnak hogy Hé kis haver gyere már ide az üvegbúra alá hogy tanulmányozhassalak de azért közben ha lehet ne süss ropogósra? A valóság az hogy el kísérletezgetnek,de valójában semmit sem tudnak róluk! Szerintem!

2012. aug. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

2. válaszadó: Az univerzum hatalmas, attól hogy tudományosan nem elfogadott, (mert a sok kis okoska ember

még nem látta a saját két szemével)attól még létezhet!

Ez olyan mintha visszautaznál az időben arra a síkra amikor

azt állították hogy a föld lapos, te viszont biztosra tudod hogy (enyhén szabálytalan) Gömb! Viszont téged meg hülyének néznének, mert abban az idősíkban tudományosan a lapos volt az elfogadott általánosságban! egyelőre nem kell kijelenteni hogy nem léteznek, de azt sem hogy igen!

2012. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, h azt láttál volna, bár attól függ: Magyarországon láttad? És ha igen, hol?
2012. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 2 éve láttam valamit,azt hittem gömbvillám,majd valami tárgy forma látszódott ki belőle! Full vörösen villogott, pulzált egy kissebb hasonló valami meg kőrözött körülötte. Nagyon furi volt :s
2012. szept. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mivel mi nem láttuk, így fogalmunk sem lehet, hogy mi volt az. De annyi biztos, hogy az idegen űrhajó a legkevésbé valószínű magyarázat.
2013. nov. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Az általános és elfogadott tudomány számára nem elfogadott és érthetetlen, mindazonáltal létező, "

Elfogadottnak elfogadott, a probléma a létrejöttével van - nehéz rá pontos modellt alkotni...


"de nem túl gyakori jelenség."

...pont a nem túl gyakori mivolta miatt. Mivel nem lehet rá előre felkészülni, kis felbontású, bemozdult fotók és videók vannak róla, illetve szubjektív beszámolók.


A legvalószínűbb modell szerint ( [link] ) maga a több MV-os ( [link] ) villám hozza létre a földbe csapódáskor létrejövő ionizált gázból a gömb alakú plazmát.


De akár lehet hallucináció is ( [link] ).

2013. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az anyukám is látott valami ilyesmit, csak ő azt mondta, hogy egy nagyot villant, mintha felrobbant volna, mielőtt irányt váltott. Ugyan azt tudom mondani, mint a többiek: szinte bármi lehetett. Én személy szerint hiszek a földönkívüliebben, hiszen szinte végtelen csillag, és körülöttük még több bolygó van, és én lehetetlennek tartom, hogy egyedül csak itt alakult ki értelmes élet! De az is lehet, hogy pl. egy kísérleti fázisban lávő katonai "szigorúan titkos" repülő tesztrepülését láttad! Szerintem így utólag értelmetlen túl sok időt ezen gondolkozni, hisz, ha tényleg földönkívülieket láttál (ismétlem NEM zárom ki), akkor se bántottak téged, tehát nincs mitől félni, megijedni, ha karják felfedik magukat :)
2013. nov. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!