Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Kiskunfélegyházi Petőfi...

Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor gépészeti és informatikai szakképző iskola?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdésem ha elvégzem az előbb leirt iskolának a két tannyelvű gépészeti szakot akkor milyen szakmákat kapok és hol tudnák vele dolgozni esetleg mennyit kereshetnék. Előre is köszi a válaszokat!
2012. dec. 1. 09:52
 1/3 anonim válasza:
Egy fos rakás, az egész ne jöjjön ide senki!!!! A kéttannyelvű egy nagy szívás, meg az iskola is egy borzadály. Amióta átvette az egyház még$zarabb. Ígérgetnek össze-vissza de nem csinálnak semmit. Beígérték, hogy a koleszban kicserélik az ablakokat, 4 év alatt a fürdőig és a mosdóig jutottak, télen meg a szobákban g*ci hideg van. Arra jó, hogy eljöttök nyíltnapra, most pl volt ugrálóvár, meg íjászkodás és lógtok egy napot. De ne higgyetek el semmit!!! Én most vagyok technikus szóval tapasztalatból mondom.
2014. okt. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jobb választást nem találsz a közelben. Ha elvégzed, akkor kapsz 3 piacképes szakmát, amivel el tudsz helyezkedni. És nem utolsó, hogy a szakmai tanárok, a legjobbak.... Előző, meg nem is értem miről beszél...
2015. márc. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jah, és igen, azért sajnos régebben jobb volt, amíg alapítványi volt...
2015. márc. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!