Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ki játszott az IQ-game játékka...

Ki játszott az IQ-game játékkal? Én elakadtam a 107. pályánál.

Figyelt kérdés

Már vagy 1 hónapja nem tudok ezen tovább jutni, eddig minden sikerült, vagy magamtól vagy rákerestem a neten és találtam segítséget, de erre egyszerűen nem tudok rájönni mi lehet. Légyszíves segítsen valaki! :)


Ez a játék: [link]



2012. dec. 10. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem keress magadnak jobb időtöltést. Én is eljutottam valameddig, de -őszinte leszek- nagyon nem volt kedvem állandóan kitalálni hogy az aktuális kérdezőnek ugyan milyen logika szerint jött a válasz a kérdésből. Egyetlen lehetőséged van, sokszor a támpont nem segít, és nagyon sokszor illogikus volt, vagy elég volt egyetlen betűt elírni, vagy épp kicsivel írni nagy helyett, vagy fordítva ...


Unlike... Többet tuti nem foglalkozom vele...

2012. dec. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 2xSü ***** válasza:

Gondolkodjunk – stílszerűen – logikusan. Ha valaki még nem játszott ezzel a játékkal, akkor az nem fogja a kedvedért átverekedni magát 106 kérdésen. Aki meg játszott, az ugyancsak nem fog emlékezni arra, hogy mi is volt a 107. kérdés.


Ha kiírnád a kérdést és a segítséget, akkor talán lenne valami esély arra, hogy választ is kapj, de így nem sok…

2012. dec. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 2xSü ***** válasza:

#1: Mondjuk az egyik kezdő kérdés: P-vel kezdődik és ina a vége. Segítség: rossz az, aki rosszra gondol.


A megfejtés lehetne a patina is, de kizárólag a platinát fogadja el.


Amúgy ha valaki tényleg jó és valódi IQ tesztet keres, az nézze meg ezt: [link]

2012. dec. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A játékban megtalálható az a funkció is, hogy vissza lehet menni a régebbi kérdésekre, csak be kell írni, hogy hányadik pályára akarsz menni. Ha valaki rákattint arra amit belinkeltem, utána pályára ugrás, és beüti hogy 107. pálya, akkor a kérdésre ugrik, feltéve ha eljutott már odáig. Ez szerintem max. 10 másodpercet vesz igénybe, de igazad van, egyébként tényleg kiírhattam volna :) Bár én visszamenőleg is tudom a kérdéseket :D


És az is igaz, hogy nem mindig egyértelműek a kérdések (sőt általában nem azok) és ez nagyon idegesítő tud lenni, de mégis tetszik a játék, magam sem tudom miért :))


Nos a kérdés így hangzik: Ha ezt csinálod, a társad közeledik, majd távolodik.

Segítség: Újra és újra.


(erre szeretnék választ kapni!)


És amit mutattál IQ tesztes oldalt az tényleg tök jó, az én IQ-m 108-as lett, igaz nagyon siettem (siettettek).

2012. dec. 11. 15:51
 5/8 2xSü ***** válasza:

> Nos a kérdés így hangzik: Ha ezt csinálod, a társad közeledik, majd távolodik.

Segítség: Újra és újra.


Ez akármi is lehet, akár székelyföldi tánc is. Vagy rocky. Vagy Bungee jumping, vagy hintázás, vagy dülöngélés.

2012. dec. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na pont az ilyen apróságok miatt hagytam abba nagyon hamar. Ez nem az IQ-ról szól, hanem hogy kinek van akkora szerencséje, hogy adott esetben sokszáz -sokszor vitatható- megoldás közül azt az egyet megtalálja...
2012. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezeket már mind próbáltam, de egyik sem jó. Kb. 50 dolgot beírtam már, és a legidegesítőbb, hogy sehol sem találok segítséget ehhez a kérdéshez. Ha valaki véletlenül föl is tette a kérdést, a kommenteknél nem találok rá választ.
2012. dec. 12. 15:24
 8/8 A kérdező kommentje:
Bécsi keringő
2013. jan. 5. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!