Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek folytatnak illegál...

Szerintetek folytatnak illegális gén kisérleteket embereken?

Figyelt kérdés
Mint pl: a kaptárban.
2009. aug. 21. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és nem. Valszeg vannak kisérletek, ha másnem emberi sejteken, de nem olyanok, mint a kaptárban. Az egy fantasy film, nemsok köze van a valósághoz.
2009. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gondoltam. de hallottam h észak koreában csinálnak embereken ilyeneket
2009. aug. 21. 13:25
 3/7 anonim válasza:
37%

Nem csak Észak-Koreába, de az Usában is. Hallottál már az 51-es körzetről Nevadában? A nagybátyám ott dolgozik, sokmindent mesélt róla. Ez a hely arról is nevezetes, hogy errefelé zuhantak le pár évvel ezelőtt azonosítatlan repülő objektumok, amiken azután kísérleteket végeztek. Nevadában szinte mindennel foglalkoznak, ami pánikot kelthet, ezalól nem kivétel az emberekkel való kísérletezgetés sem. A gilisztákat már meg sem említem, mert sok ember felháborodott rajta... pedig az az igazság, hogy ha bemész a McDonaldsba, ott nem marhahúst eszel! MOndjuk inkább úgy, hogy az amerikaiak feltaláltak egy - a szarvasmarhánálé sokkal egészségesebb és olcsóbb - húsfajtát, konkrétat most nem írok. Ez idáig oké is lenne, csak a tömegeket erről "elfelejtették" tájékoztatni.


Ami a génkísérleteket illeti, hát azokról nem tudok sokat. De Nevadában annyi minden történik... mindig, mikor hazajön a nagybátyám, újabb és újabb fejleményeket hallok tőle, meg nemrég én is jártam ott. Olyan dolgok történnek az 51-es körzetben, hogy a génkísérletek eltörpülnek mellettük...

2009. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
persze hogy hallottam és érdekel is az 51-es körzet. Még jó hogy nem járok MaCDonald-s ba. Szerintem sem tudjuk , hogy mit eszünk. én is gondoltam hogy van valami usában. Az amerikaiak mindent kipróbálnak. Az Atomcsend egyezmény elött is mennyi nukleáris fegyvert kipróbáltak. Az Amerikaiakról sok rosszat el tudok képzelni
2009. aug. 21. 15:14
 5/7 anonim ***** válasza:

15:02-ösnek!


Boldogok a lelki szegények. Szeretnék a te világodban élni, ahol mindent az összeesküvés-elméletek uralnak :) Giliszták a McDonalds-os kajákba? Oh persze, mert azt hiszed, hogy a[z állítólagos (csak az összeesküvés-elméletekben létező)] "sugárzást" a gilisztákkal tüntetik el... Gratulálok.


Kérdező, ne higyj neki! Persze, a McDonalds-os kaja egészségtelen, de nem azért, mert gilisztákat eszel :) Egyszerűen tele van műanyaggal.


És bármi megeshet, de szerintem is inkább emberi szövetekkel kísértleteznek, és nem teljes emberekkel (de ki tudja...). A legtöbb tudós úgy ért el eredményeket, hogy áthágta a szabályokat, hát milyen eredményeket érhetnek el olyan tudósok, akiknek szabályaik sincsenek?

2009. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kedves utolsó!

Nemrég láttam egy rejtett kamerás felvételt a McDonalds húsfeldolgozójából és majdnem elhánytam magam!

Ne tudd meg mennyi trutyit dobálnak bele 1 szelet húsba.

És ezeket gilisztákkal puhították meg.

Nem belerakták csak megpuhították velük,utána kiszedték.

De honnan tudod hogy egyszer nem felejtik-e kivenni?^^

2009. aug. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
gondoltam, hogy az emberek ilyen olcsó és egészségtelen dolgokat csinálnak. Ha egy étterembe megromlik valami akkor is átfőzik, hogy jó legyen és oda adják az embereknek. Csak ez a kérdés most nem a McDonalds-ról szól. Én amúgy se járok ilyen helyre. Bár néha nagy ritkán megeszek egy hamburert.
2009. aug. 22. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!