Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nem sikerül lekódolni a wifim?

Nem sikerül lekódolni a wifim?

Figyelt kérdés
van egy linksys wifim, és nem tudom lekódolni. a cd-t beteszem és csak a varázslót hozza ki. mit tegyek?
2013. jan. 30. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Wifis router?


Belépsz böngészőből a router menüjébe ( az IP címet kell beírni, általában 192.168.0.1 ) és ott beállítod a jelszót.

2013. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hogylépekbe ? bocsi nagyon nem vágom://
2013. jan. 30. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:

"Belépsz böngészőből a router menüjébe ( az IP címet kell beírni, általában 192.168.0.1 ) és ott beállítod a jelszót."

Ha el tudja érni a routert, akkor már fenn kell lennie ahálózaton szerintem. Én azt se értem, hogy most ez hálózati kártyára vagy router-re vonatkozó kérdés... :-D


És, a varázslóval mit csinálsz? Miket próbáltál meg? Van wireless kártya a gépedben? Az működik? Látsz más vezeték nélküli hálózatot? Csatlakoztál már korábban más wifihez?

2013. jan. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egészen véletlenül nem adtak a routerhez felhasználói kézikönyvet (esetleg a CD-n pdf formátumban), ahol lépésről lépésre képekkel be van mutatva, mit kellene tenned?
2013. jan. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!