Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Angolul szeretnek tanulni, de...

Angolul szeretnek tanulni, de nincs penzem a tanfolyamra. Arra gondoltam, hogy internetrol megprobalnek onalloan tanulni mert mar suliban is tanultam ezt a nyelvet. Milyen oldalakat ajanlotok, aminek a segitsegevel meg tudnek tanulni beszelni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt írom le én hogy tanultam meg.

Egyszerűen képregényeket (mangákat) olvastam angolul, szótáraztam ha nem értettem valamit. Később már magyar filmeket néztem angol felirattal és fordítva. Most már angolul, angol felirattal. Játszani is szoktam olyan játékokkal amiben sok a szöveg (rpg). Így tanultam meg angolul. Nem volt megerőltető:D

De ha te rendes tanulási módszerrel akarod akkor [link] itt találsz pár oldalt hozzá.

2009. szept. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Van olyan,h napi angol percek, naponta kapsz egy feladatot alapfokon, 1-et közép és 1-et felsőfokon. Van hozzá megoldás is, gyakorlásnak az is jó.

Regisztrálnod kell és e-mailre küldik.

2009. szept. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

igen,énis ugyígy tanultam meg,mint az előttem szólo...szerintem sokkal egyszerűbb.igaz kicsit tovább tart,de minden gyakorlat kérdése.. hiába magolod be a nyelvtant,a szavakat ha aztán nemtudod felhasználni.

élesben,élesben :) és javaslom hogy sokat kommunkikálj angolul olyannal,aki tud. és beirnék egy oldalt ami segithet : www.interpals.com ez az oldal direkt nyelvtanulás céljából van. szerezhetsz barátokat,tudsz velük beszélgetni mindenféle nyelven.nekem segitett :)

2009. szept. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
vagyis az első aki irt sry :) 3ik voltam.
2009. szept. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
www.angolora.info
2009. szept. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
2009. szept. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
keress angol levelezőtársat. az Interpals a legjobb oldal sztem, csak a csalókal kell vigyázni akik pénzt kunyerálnak :)
2009. szept. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
munkaügyi központon keresztül!
2009. okt. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!