Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan kell nitrálni a gliceri...

Hogyan kell nitrálni a glicerint hogy nitroglicerin legyen belőle (a pontos gyártás menetét, fizikai és kémiai szempontból, nem gyakorlati alkalmazásra)?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahha, persze :D NEM!
2013. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nekem megvan a füzetemben, viszont ide nehéz lenne ezt lefirkálni... esetleg elküldhetem képben ha akarod, és mellé elmagyaráznám valahogy :)
2013. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A labor előállíts előtt azért nézd meg milyen vastag a plafon.
2013. ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok:a nitroglicerin nem robban,csak a glicerin trinitrát.
2013. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem, a nitroglicerin nem eg, de robban es nagyon utosen. A dinamitban is az van, kerdezd meg Alfred Nobel-t, o talalta fel :D :D Ha viszont robbantani szeretnel, ajanlom a hidrogenbombat, az az eddigi legveszelyesebb bomga. 40x erosebbek a hirosimai meg a nagasakii atombombanal a mostani atombombak, es meg ennel is 5x hatekonyabbak a hidrogenbombak.
2014. jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
NEM GYAKORLATI ALKALMAZÁSRA!
2014. jan. 11. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!