Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ez nem vicc. Mit láthattam?

Ez nem vicc. Mit láthattam?

Figyelt kérdés
Tavaly egy őszi estén anyával hazafelé gyalogoltunk, az idő már elég hűvös volt. Beszélgettünk mindenféle semleges témáról, majd hirtelen arra lettünk figyelmesek, hogy egy orbitálisan nagy fekete kerek dolog lebeg fölöttünk, a peremén, belül pedig apró kis kerek lámpák világítottak. Megálltunk, és néztük. Egyáltalán nem féltünk, sőt, fel sem fogtuk, hogy mi az, nem is tűnt fel, hogy eddig soha nem láttunk még hasonlót. Próbáltuk megbecsülni, hogy milyen magasan lehetett; először úgy láttuk, hogy szinte már a fák tetejét súrolta, de végül attól hatalmasabbnak tűnt. Totálisan nesztelen volt, nagyon lassan, egyenletesen "úszott" előre, de a "végét" nem láttuk. Miután "meguntuk" a bámészkodást, elindultunk előre, majd egyetlen lépés megtétele után visszanéztünk, de már híre-hamva sem volt. Csak ekkor tudatosult bennünk, hogy valami rendkívüli dolgot vehettünk szemügyre. Odahaza persze senki sem akarta elhinni, azt mondták, biztosan valami repülőgép volt... hát, a formájából és a mozgásából ítélve aligha. Nem akarom rákenni, hogy UFO lehetett, de akkor vajon mit láttunk? Tudna erre valaki épkézláb magyarázatot? (És nem nézek túl sok x-aktákat)
2009. okt. 1. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

UFO volt.

Mert az Unidentified Flying Object az meghatározatlan repülő tárgyat jelent.

Mivel a ti szemszögötőkből ez a tárgy meghatározatlan, ezért nektek ez egy UFO volt.

2009. okt. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu a kérdés, akkor elég furán viselkedtetek. Lebeg valami a fejed fölött, aminek nem látod a végét, és ennyire hidegen hagy? Legalább egy fénykép, mobillal?
2009. okt. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azta Oo

..ájj de szeretnék én is ilyesmi tapasztalatot, eléggé megszállottja vagyok a témának :D A leírásod alapján ez nem lehet emberi eredetű szerintem.. nesztelen, eltűnik egy pillanat alatt.. ha katonaság kísérletezne ilyesmivel, akkor se lakott terület fölött tennék. De mi az hogy fel se fogtátok a rendkívüliségét!? :D Én lehidalnék ott helybe tátott szájjal Oo

2009. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak nem tudatosult bennünk a jelenség. Azután kaptunk a fejünkhöz, miután eltűnt a színről. Nem azért volt ez, mert olyan mérhetetlenül bárgyúak voltunk, egyszerűen van olyan, hogy az ember leblokkol. Velünk ennyi történt.
2009. okt. 5. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!