Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Új világ köszönt ránk?

Új világ köszönt ránk?

Figyelt kérdés

A médiában olyan műsorok vannak, amiben tanítanak bennünket, hogyan éljünk, táplálkozzunk, viselkedjünk helyesen. A hitre buzdítás a legerősebb!


Motiválnak bennünket. Az interneten is. Egyszóval a világ nagy változáson megy át. És Szerintem ezt nem a médiára ható nézettség miatt "művelik".


Szerintük (média) A "jó irányba". Negatívum az: De lesz-e mindenkinek munkahelye, megszűnnek-e a háborúk? Szerintem nem. A gyerekeink úgymond elromlanak. Tükörben fényképezés, okos telefon, SP, Justin Beaber és társai énekesek.


Vissza a médiához, amit a parlamentben is hirdetnek: A hitre erősítés. Gyökerestől szüntetik meg a hadd ne mondjam micsodát. Most nagyon védik az olyan népeket pl., (akiket, ha ide leírnék, törlés járna).


Ezáltal a Jobbiknak nem sok jövőt jósolok. Bár én egyik párthoz sem tartozom. Nem, mintha érdekelne.


A lényeg: A világ nagy változáson megy át. És ezt látnunk kell.



2013. máj. 16. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs itt semmi rendhagyó folyamat. A világ folyamatos változásban van, és ezek a változások már nem is olyan radikálisak, mint pár évtizede. Szerintem nem érted.
2013. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy a jó irányba fordul a világ, senki nem lesz többé kövér, nem leszünk idegesek, nem lesznek bűnözések.


De, amint elképzelem a jövőt:

Egyre több munkanélküliség lesz, a gyerekeinkből sajnos utcalány válik. (A jövőt nézve). Mindenki okos telefonnal mászkál és csak pittyegtet, ami már nem is telefon lesz, hanem kisebb tv. Ipad, stb... A gyerek üvölt majd: Nekem okos telefon kell, mert, ha nem kapok, nyakon verlek.


Úgyhogy különös világ (jövő) elé nézünk.

Ha már a politikusok is bejelentették, (nem is titkolják) hogy ők belőlünk táplálkoznak. Az adónkból finanszírozzák a mezőgazdaságot.

2013. máj. 16. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
A média nem tanít, butít. Az oktatást folyamatosan leépítik, az embereket rászoktatják, hogy mindíg gondoskodik valaki róluk, véletlenül se gondolkodjanak. Egy iszonyú instabil társadalom jön éppen létre, amit akár egy pár napos áramszünet is padlóra küldhet. Annak a bizonyos rasszvédésnek meg az egyetlen logikus következménye a polgálháború, méghozzá egyes statisztikák azt jósolják, hogy 10-20 évig tudjuk eltartani őket. ŰAz semmi. Ennyit erről, ha rám hallgatsz kezdesz fegyverkezni, mert most pontosan a háborúk és harcok időszaka jön. A Jobbiknak egyébként lesz jövője, mert minnél lejebb süllyed az életszínvonal annál jobban erősödnek a szélsőségek.
2013. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. máj. 17. 17:21
 5/6 A kérdező kommentje:

És az az igazság: minden műsorban csak a feszültséget oltják az emberekbe. Az egyik megőrül, a másik szétveri a fejét.


Stresszessé teszik az embereket, és rábeszélik őket istenre, hogy bízzunk benne. Mert a médiából isten hirdetése folyik minden műsorban.


Ha leülsz a tv elé, egy nap többször hallod azt minden műsorban, filmben, hogy: isten, mintha elmennél a templomba.

2013. máj. 17. 17:43
 6/6 A kérdező kommentje:
És hogy miért ismétlik állandóan a tv-kben a filmeket? Az olyan filmeket, ami motiválólag, tanítólag hat az emberek számára. Lassan végleg beszüntetik az internetről letölthető filmeket. Nehogy olyan stílusú filmeket (horror) nézzünk, amit mi akarunk, és ami nekünk jó.
2013. máj. 20. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!