Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 8. osztaly fogalmazas? :c

8. osztaly fogalmazas? :c

Figyelt kérdés
Nyelvtan orara kell olyan fogalmazas aminek az a cime,hogy 'Mit varok el ettol az evtol'.Nemtudom,hogy mit tudnek beleirni:c Hiaba gondolkodom semmi nem jut eszembe:DD
2013. szept. 4. 14:18
 1/10 anonim válasza:
52%
Me hülye vagy.
2013. szept. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Gondolom jó jegyek,barátok... kicsit erőltesd meg magad
2013. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert te okosabb vagy..:D
2013. szept. 4. 15:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szeretnél megtanulni helyesebben írni és számítógépen normálisan tördelni (azt hiszem jól jönne). Én nem tudom, mi van konkrétan a 8-os nyelvtan anyagban, szóval egyéb ötletem nekem sincs.
2013. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mar bocsanat de tudok helyesen irni:D Az mar mas dolog,hogy nincsen ekezetem:D
2013. szept. 4. 16:28
 6/10 anonim ***** válasza:
hát ha a pont és a szóköz fogalmát is ismernéd, akkor még elhinném, hogy tudsz helyesen írni.
2013. szept. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Soo akkor most idejottel kotekedni?:D Ha mar kotekedsz akkor nekem is lenne egy kerdesem:D A mondatot milyen betuvel kezdjuk is?:) Ja bocsi nagybetuvel amit nagyon elhagytal:D Tudod egeszen mashogy irok neten,mint pl oran:D De igen te mindent tudsz!:))
2013. szept. 4. 17:16
 8/10 anonim ***** válasza:

Na hagyjuk. Az nem indok, hogy másképp írsz neten. A rossz szokások fognak állandósulni, s csodálkozni fogsz, hogy nem vesznek fel egy állásra, ha majd így írod a mailt, vagy a motivációs levelet is.

És nem, nem tudok mindent, de az első benyomás sokat számít! Bocsi, ha megsértődtél, nem akartam.

2013. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezvan:D Nemfogok minden mondat utan pontot irni csak azert,mert valaki ugy akarja:D
2013. szept. 4. 17:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt kéne beleírni a fogalmazásba, hogy mit vársz el ettől az évtől.

Amennyiben ezek után sem sikerül semmit kitalálnod, akkor sajnos #1.

G.

2013. szept. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!