Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szombaton felvételizek Kispest...

Szombaton felvételizek Kispesten a Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Két Tannyelvű Gimnáziumban. Kicsit félek. Nektek mi a tapasztalataitok a budapesti gimikkel? Nem féltetek bemenni egy teljesen idegen társaságba?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 21:54
 1/2 anonim válasza:
Hát én inkább felvételizni a deákba vagy a semelweisbe mentem volna mert rosszabb iskolák. De egy kicsit furcsa az idegen társaság ne zavarjon mert csak 2 órát lesztek együtt dde abból is kb 30 percet mert a többiben írtok.
2014. jan. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is a Károlyiban felvételiztem, igaz ott volt a legjobb barátnőm is velem, szerintem nem azon leszel kiakadva, hogy milyen a társaság, legalábbis engem akkor ez nem érdekelt, de így utólag, az osztálytársam a lány, aki mellettem ült felvételinél :D Most a Károlyiba járok (most vagyok elsős) és nagyon imádom, ha ide szeretnél te is jönni, sok szerencsét, a diákok kedvesek és nem utálnak ki senkit sem azért, mert picit más :) ( a nyelv sem olyan nehéz idáig :D), Ha nem ebbe a suliba szeretnél jönni, akkor is sok szerencsét :) Ha szeretnél beszélni nyugodtan írj rám, szívesen bejelöllek fb-n :D
2014. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!