Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a gimikről és tagozatokról?

Figyelt kérdés

Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium (Eger)

-Angol-magyar két tanítási nyelvű gimnáziumi képzés+ francia a második nyelv

-Angol nyelvi előkészítő évfolyammal bővített gimnáziumi képzés+Francia

-Szakközépiskolai képzés (pedagógia, pszichológia, kommunikáció, művészeti szakirányban)


Pásztorvölgyi általános iskola és gimnázium eger

-Magyar-angol két tanítási nyelvû osztály:

-Angol nyelvi elõkészítõvel kezdõdõ osztály:


jerikó humán keresztény gimnázium

-SZÉCHENYI ISTVÁN GALOPPSPORT ÉS LOVAS TAGOZAT

Igazából bármilyen véleményt szívesen fogadok, annak nagyon

örülnék, ha olyanok is írnának, akik vmeik gimibe járnak, de amúgy tényleg bármilyen vélemény jöhet. :) (minden érdekel, tanítás, tanárok, hangulat, közösség, programok, stb.)


Előre is köszi:) 14L



2014. jan. 13. 20:31
 1/4 anonim válasza:
Egyiket sem ismerem,de egy jó tanács:Az egri kéttannyelvűbe menj,a nyelvnek sok haszná fogod még venni.A nyeket nem ajánlom,én is az voltam,szinte kidobtam egy évet az életemből.:)
2014. jan. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Én a Gárdonyiba járok :)) C-s vagyok. Nyekre és k-ba csak akkor menj szerintem ha nagyon szereted az angolt. Én tavaly októberben csináltam angolból előrehozottat (11.es vagyok), mert már rettentően untam pedig csak heti 4 angolom volt. Én úgy vettem észre hogy nálunk nagyra tartják a k-sokat, nekik a legjobb az átlaguk stb. Véleményem szerint tényleg vannak ott okos emberek, de sokan olyanok is akiknek jobb jegyet adnak csak azért mert k-s. Mondjuk ez nem minden osztályban jellemző. Meg én azért nem javasolnám a k-t meg a nyeket mert túlságosan csak az angollal foglalkoznak. Persze ez érthető, de én nem bírnám ki :D Amúgy ha ide akarsz jönni készülj fel a hittanórákra, havi osztálymisére ilyesmire :D A tanárok vegyesek. Vannak jófejek és kevésbé jófejek, ahogy máshol is :) Neveket nem akarok írni x) És jól teszed hogy franciára mész, mert asszem egy jó némettanár van itt.

A pásztorvölgyiről nem sokat tudok, de kevésbé színvonalas suli ha jól tudom. OFF: Egerbe a legjobb gimi a Szilágyi :)

2014. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia! Ha rám hallgatsz, akkor nem mész a Jerikóba. Nagy kamu a zsoké/munkalovas szakma, mert olyan hazánkban nincs! Csak egy papírt kapnál arról hogy négy évig Alagon lovagoltál. A képzési színvonal sem olyan mint egy külföldi zsokéiskolában. Aki nem tudja az alapokat, el van veszve. Akiben nincsen elég ambíció, úgy is kihullik. De nem éri meg, mert nem csak alapítványos (miért kéne fizess havi 5000ft-ot, hogy télen fűtésmentes termekben vacogj órákon át nagykabátban ülve???), hanem 120.000 ft értékben ígértek lovas felszereléseket, amit a Kincsem Parktól kaptak utóbbira, zsebretették. Ha már mindenképp lovakkal szeretnél foglalkozni, akkor inkább végezz el valami erősebb gimit és menj egyetemre (lovas tagozatra), vagy valami másik lovas középsulit válassz.

Most biztosan megfodult a fejedben, hogy honnan szedem mindezt, mert a Jerikóról mostanság bölcsen hallgatnak.

Nos, onnan, hogy magam tavaly a galoplovas tagozat kilencedikese voltam. Most már a váci mezőbe járok (lovász/lótartó,lótenyésztő szak) de ugyanolyan ambíciókkal mint ami a Jerikóba vitt. Ugyanúgy alagra járok gyakorlatra. :)

Sok sikert a felvételihez! ;)

2014. jan. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem aktualis kerdes, de azert valaszolok.:) En PVG-s vagyok, es nagyon szeretem ezt a sulit. Ket tannyelvu osztalyba jarok, kolis vagyok, par evfolyamtarsam is kolis. Tavaly ok voltak a legrosszabb osztaly az atlag azerint, ki is szorodtal rendesen. Ha valaki nyelvet akar tanulni, en nagyon ajanlom a KET TANNYELVU osztalyt.:) Tapasztalataim szerint jobb tanarokat kapunk, mint a nyek-es osztaly. Elso evben lehet nullarol is kezdeni a nyelvet, szoval ez nem problema :) Elso ev vegere mindenkinek menne a kozepfoku nyelvvizsga, de az alapfoku az biztos.
2016. dec. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!