Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki el tudná mondani hogy...

Valaki el tudná mondani hogy a kollégiumokban mik a fontosabb szabályok előírások? Amik olyan általánosak?

Figyelt kérdés
Pl.:ki mehet e az Intézmény területéről hétköznap, és ha igen akkor milyen gyakran, mikor megy haza, kb. mennyit kell fizetni úgy átlagba? Stb... Megköszönném a segítséget :)

2014. febr. 8. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Keresd meg szépen a szóba jöhető kollégiumok honlapját, és tanulmányozd a házirendjüket... Ez a legegyszerűbb megoldás. :)


De csak úgy gyorsban:

Igen, ki lehet menni, akár különórára, akár egyéb programra is. (Utóbbinál lehet időkorlát.)

Hazamenni hétvégenként szokás, de bent is lehet maradni.


Szóval nem börtön, de nem is teljesen szabad élet.

Részemről én nem javasolnám, csak ha nagyon nincs más megoldás.

2014. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És persze a középiskolai kollégiumra vonatkoznak ezek. Az egyetemi kollégiumokban nem korlátozzák a mozgásodat.
2014. febr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszi a pontosítást. :)


Az egyetemi eszembe sem jutott, azt nem ismerem. Középiskolaiban is csak szűk négy hónapot voltam, annyi bőven elég is volt.

(Amit meg "kívülről" láttam hosszabb időn át, úgy értem, nem bentlakóként, az meg katasztrófa volt.)

2014. febr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:))
2014. febr. 11. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!