Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A rajz érettségi írásbeli...

A rajz érettségi írásbeli része vagy a hittan szóbeli könnyebb? Mármint melyiken lehet nagyobb százalékot elérni?

Figyelt kérdés
(Esetleg informatika?)
2014. márc. 23. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Mármint melyiken lehet nagyobb százalékot elérni?"


Javítsatok ki ha tévednék, de véleményem szerint egyiken sem lehet 100%-nál jobb eredményt elérni.

Az informatikával pedig még talán mégy is majd valamire később.

2014. márc. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az informatika *nagyon* hasznos lesz később!

A rajztudással is mehetsz valamire.

A "hittan" az nem annyira tudás, hanem inkább a vallást nevelik beléd.


Ezek után döntsd el te, hogy melyiket választod.

2014. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az informatika a legkönnyebb. Egyébként, aki szerint a középiskolai informatikával bármire lehet menni, az még nem látta az info tananyagot, szerintem.

A rajznál elég sok művet, meg stílusirányzatot, művészeti korszakot meg kell tanulni, hittannál meg a vallástörténet rész eléggé tanulós.

2014. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy minden targynal 100%ot lehet elerni:) ugy ertettem melyiknel konnyebb mert nekem a tovabbtanulashoz kene sok pont. De koszonom szepen a valaszokat. Bar meg mindig nem tudom mi legyen
2014. márc. 23. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!