Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nekem fogalmazást kéne írnom...

Nekem fogalmazást kéne írnom irodalomra a Kőszívű ember fiaiból azzal a címmel hogy "Ismertem Baradlayékat". Úgy kell megírni mintha egy regénybeli szereplő lennék és elmesélni az ő életüket?

Figyelt kérdés
Pl. egy cseléd vagy a család barátja voltam és hogy ez a család milyen kemény volt de mégis mennyire összetartottak stbstb. Tudnátok nekem ebben segíteni?Nem olvastam a regényt és tippem sincs hogy mit írjak bele.

2014. márc. 24. 16:48
 1/8 acelsziv ***** válasza:
38%
akkor ideje, hogy kezedbe vedd a könyvet és elolvasd.
2014. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
47%
nézd meg a filmet azzal egy hármast legalább össze tudsz hozni
2014. márc. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a filmmel próbálkoztam,képtelen vagyok megnézni,de azért köszi..és igazán hasznos,hogy olvassam ki..péntekre kell,nem tudom és nem is akarom kiolvasni,a többi tippet,segítséget várom,remélem használható válaszokat is kapok :)
2014. márc. 24. 17:44
 4/8 acelsziv ***** válasza:
38%
barátkozz meg a karó gondolatával. Meg is érdemled.
2014. márc. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
húha,kezdek félni:S komolyan,ennyi rosszindulatú embert,nem én vagyok az első és az egyetlen aki nem olvasta ki,és segítséget kér,de azért majd írok csak neked hogy hányast kaptam;)
2014. márc. 24. 18:04
 6/8 acelsziv ***** válasza:
38%
ne törd vele magad. Totál nem érdekel. És nem vagyok rosszindulatú közel sem. Mellesleg péntekig simán ki lehet olvasni - ha valaki elég intelligens hozzá.
2014. márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi köze van az intelligenciának ahhoz,hogy valaki milyen tempóban tud kiolvasni egy könyvet?! atya ég..
2014. márc. 27. 15:42
 8/8 acelsziv ***** válasza:
42%

Egyszerű. Nagyobb IQ - gyorsabb felfogás - gyorsabb olvasási sebesség.

Eddig nem tódultak az emberek, hogy segítsenek egy lusta tinédzsernek.

2014. márc. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!