Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy tudom visszaállítani a...

Hogy tudom visszaállítani a tudományos számológépem?

Figyelt kérdés

A számológépemet sikerült elállítanom. A tizedesvesszőt 1 karakterrel jobbra helyezi.

Pl: Tan693=-5,0952544 miközben a helyes érték -0,50952544.

A Reset gomb nem szünteti meg a problémát csak ha a "SHIFT FIX(norm) 9" kombinációt használom,ekkor ad helyes értéket.

Hogy tudom eredeti állapotra visszaállítani a gépet?



2014. máj. 15. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
SHIFT FIX + tizedesvessző ?
2014. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tom Benko ***** válasza:
Csak nem normálalakban írja ki az eredményt? Valahol a kijelzés beállítasinál kutatkodj, meg a használati utasításban. (Ugye megvan még és olvastad már?)
2014. máj. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs meg a használati útmutató ami amúgy sem magyar nyelvű (piacon vásárolt gép).
2014. máj. 17. 17:32
 4/7 Tom Benko ***** válasza:
A Google csodákra képes. Tényleg! Én egy fűkasza szerelési utasítását találtam meg, szerintem neked is menni fog egy HU keresése. De ha megadod a típust, akkor talán segíthetek én is.
2014. máj. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Természetesen kerestem az interneten, a típust megtaláltam, használható leírást viszont nem.

Talán neked sikerül, előre is kösz!

GAVAO GA-276.

2014. máj. 18. 08:27
 6/7 Tom Benko ***** válasza:

www.manualsdrive.com

Nem mentem végig az oldalon, ha jól látom, e-mailben küldik a használati utasítást, valamint angolul, de remélem, ez nem probléma.

2014. máj. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2014. máj. 19. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!