Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen érzés meghalni?

Milyen érzés meghalni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 31. 13:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Nehéz megmondani, mert akinek már sikerült az nem nagyon beszél róla.
2008. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

hát ez igaz:)

csak kíváncsi voltam több ember véleményére is , hogy ők hogy gondolják.

2008. júl. 31. 13:25
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Még senki nem jött onnan vissza, úgyhogy autentikus választ nem fogsz itt kapni. Szerintem ha valaki elalszik álmában, az a legszebb. Ott végül is semmit nem érzel. Szerintem. Viszont ha valaki szörnyethal, vagy egy súlyos betegség végén napokat haldoklik, és még halálfélelme is lehet , az valami irtóztató lehet... nem akarom megtudni milyen érzés az. De hát sajnos nem választhatjuk meg a halálunkat.
2008. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%
fogalmam sincs.. de halál és halál között is van különbség.. de ha pl valamilyen baleset következtében szenvedések közepette meghalni biztos nagyon rossz.. de megint más ha valaki álmában hal meg.. az biztos nem olyan rossz ... egyébként ha már elveszited az eszméletedet akkor sztem már ugysem érzel semmit.. pl én egyszer majdnem vízbe fulladtam.. eleinte nagyon rossz volt de utána már nem nagyon éreztem semmit .. de aztán kimentettek :D
2008. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

hát akkor azt beszoptad:D

pedig lehet jobb helyre kerűltél volna:D

2008. júl. 31. 14:16
 6/27 anonim válasza:
97%
Biztos nyugotság van olyankor.Szép lassan elmegy és nem érez semmit.
2008. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
100%
Jó, megnyugtató érzés.
2008. júl. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%
király, egyszer érdemes kipróbálni. Ja, többször nem is tudod, de kevesebbszer se.
2008. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%

33 év elteltével is emlékszem, hogy amikor 7 évesen lágyéksérvvel műtöttek altatásban, akkor mintha a műtő egyik felső sarkából láttam volna magamat a műtő asztalon! Nagy szaladgálás volt körülöttem, de nem féltem, nem izgultam, inkább olyan volt, mintha a "lelkem" eltávozott volna a testemből egy rövid időre!

Akkor nem beszéltem anyámnak róla, és az orvosok se említettek semmi rendkívülit. 15 évvel később, amikor már hallottam klinikai halálból visszatértek beszámolóit, kezdtem el érdeklődni az eset után, de már nem voltak meg az iratok, ezért soha nem derült ki, hogy újra élesztettek volna!


De lehet, hogy csak álmodtam valamit műtét alatt, esetleg a műtőlámpa tükrében láttam magamat!

Mindenesetre, ha halott voltam egy rövid időre, akkor az nem volt kellemetlen érzés.

2008. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
97%
Nekem már volt kamraremegésem amikor is majdnem meghaltam.Jó ez nem olyan mint a halál,de nagyon rossz volt.Éreztem ahogy gyengülök,és a képek,hangok egyre távolodtak,tényleg mintha egy MÁS világba léptem volna át,és próbáltam visszakapaszkodni az életbe,de nem ment.Szörnyű volt mintha elpárologtam volna.Azóta kaptam beültethető defibrillátort,de ez az élmény örökre pánik beteggé tett.
2008. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!