Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy Nostradamus...

Lehetséges hogy Nostradamus időutazó volt?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam ugyanis,de lehet hogy csak a fantáziám szárnyal,hogy Nostradamus a távoli jövőből mikor már az időutazást meg tudták valósítani visszament a múltba és ott ragadt.És talán ezért tudott "megjósolni" bizonyos dolgokat.Nemrég láttam a tévében hogy kisérleteznek az időutazással.
2010. jan. 5. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges.Nostredamus se tudta pontosan a joslatait.Csak egy példát, mondok a tankot úgy irta le, hogy nagy zöld szörnyeteg amiben emberek ülnek.Ha a jövöből jött tudta volna hogy az tank, és nem szörnyeted


Wikipedian elég jol kifejtik az álláspontokat nostredamusrol

2010. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
NEM Nostradamus minden nap írt "jóslatokat" amik eléggé homályosan vannak megfogalmazva ahhoz hogy felismerhessünk benne egy ismerős dolgot. ergo egy jóslásába tulajdonképpen rengeteg dolgot bele lehetne magyarázni. Ráadásul eléggé termékeny volt és ezért hát mondjuk úgy hogy beletrafált egy két dologba
2010. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
amíg nem bizonyítják be az ellenkezőjét,addig bármi lehetséges! :)
2010. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2010. jan. 6. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Bármi elképzelhető, míg valaki nem bizonyítja az ellenkezőjét.

TM

2010. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem ha enyire kűlőnleges ember volt.Tudot volna a jővőbelátni.A jővő változhat ezért nem csoda ha "Zőld Szőrnyetegnek"írta le a tankot.

Jővőbelátás=Prekognicio vagy Joslás.

2010. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!