Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tényleg elment a vonat?

Tényleg elment a vonat?

Figyelt kérdés

dr.Egely György mérnök előadása : http://www.youtube.com/watch?v=E1zOkl7bRFw


Szerinted valóban ténleg elment a vonat?



2014. júl. 10. 18:05
1 2 3 4 5 6
 31/58 Napfonat ***** válasza:
8%

To whom it may concern, avagy a begyöpösödött, megmeszesedett, megmerevedett, a tudományt dogmatizáló, másokat ellehetetlenítő áltudomány-inkvizítoroknak, akik előttem felszólaltak (tisztelet a kivételnek).


1. Szóval amit én belinkelek, az baromság! Csak azok a linkek elfogadhatóak, amiket ti linkeltek be? Ostoba honlapokról tájékozódom, mi? Csak azért ostobák, mert ti annak tartjátok, mert nem valami tudományos, dogmatikus elefántcsonttorony forrásból tájékozódom, ugye ezt akarjátok mondani? Nos, aki komolyan utánanézne a dolgoknak, az talán látná, hogy bárki is találja fel a vízre működő autót, nagyon gyorsan elhallgattatják, találmányát indexelik (például az index.hu-ra :D). Másodszor, a mainstream média és tudományos források SOHASEM teszik közzé, hiszen a mainstream tudomány ragadozó hiénái azonnal kiharapják a műsorból. Csak független, kisebb forrásokban fordulhatnak elő manapság olyan újítások, amelyek pecsánrúghatnák mindazokat, akik az emberiséget olajfüggőségben tartják. Vízautó létezik, és már régóta létezett.

[link]


"Egy energiagenerátor molekulákra bontja a vizet, és hidrogént állít elő"


Na ezt a mondatot tényleg elszúrták!


2. Ingyen hozzáférhető, a környezetből direkt módon kinyerhető energia van, és ha nem vernék agyon a feltalálóikat, a mérnököket, akik ezeket a berendezéseket feltalálták és megépítették, akkor az olaj már csak egy régi, rossz emlék lehetne (plusz az egyéb alternatív lehetőségek, mint pl. szoláris, szél, víz, geotermikus, árapály erőművek).

Tehát ez a lehetőség valóban létezik, függetlenül attól, hogy az önkényes tudósjelöltek mit gondolnak az egészről. Alább belinkelek egy (a fent említett kategóriának minden bizonnyal ezó) filmet, amely ugyancsak rohadt hosszú, és eléggé merész. Aki látta, tudja mire gondolok, aki nem látta, nézze meg és vonja le a következtetéseit.


http://www.youtube.com/watch?v=nMmZC4z5BcI


3. Ha történetesen 400 évvel ezelőtt élnénk, bizonyára ez a sok okostojás, aki a nyolcadikos tankönyveket ajánlgatja nekem, már rég elégetett volna elevenen. Erről a dogmatizmusról beszéltem korábban is. Emberkék iskolába járnak, megtanulnak valamit, és foggal-körömmel kapaszkodnak ostoba, elavult tudományos "tényekhez", anélkül, hogy elfogadnák azt, hogy évszázadok óta szisztematikusan elnyomják, nevetségessé teszik, eltüntetik azokat, akik valami olyat fedeznek fel, ami eltüntetné mindörökre az uralkodni vágyókat, az oligarhákat, és felszabadítaná az emberiséget ahelyett, hogy agyatlan robotokként bólogassunk mindarra, amit a fősodrású tudomány a fősodrású média segítségével belénk ver.


4. "Nem hogy találkoztál vele, de valószínűsítem, hogy te magad vagy az, hiszen Egelynél elég megszokott módszer, hogy a saját videóit, írásait kommentelgeti különféle álneveken."

Tulajdonképpen én a fia vagyok. :D


Nem kívánok ehhez a vitához többé hozzászólni, mert meddő.

Béke mindannyiatokkal, nem haragszom senkire, csak a ti nyers modorotokat utánoztam le azért, mert úgy látszik, ti csak ezen a "modorszinten" vagytok befogadóak! Peace!

2014. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
84%

A tudományban elsősorban nem a modor számít, hanem a mondanivaló, a tartalom. Negédeskedhetünk itt veled ha ez jobban tetszik neked, de ettől még hülyeség marad mindaz, amit Egely művel. És az is mind, amiket te hordasz itt össze. Sajnos tényleg meddő vita ez, mert te vagy az, aki dogmákban gondolkodik, ragaszkodsz az elképzeléseidhez, mikor már legalább 6-an cáfoltunk itt téged linkekkel, hivatkozásokkal, magyarázatokkal. De nem, te csak fújod a magadét, miközben elismerten (te magad ismerted el) laikus vagy a témában. Na ezért meddő ez a vita.


A világgal az a baj, hogy az okosak tele vannak kételyekkel, miközben a bolondok mindenben holtbiztosak.

2014. júl. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
89%

"Nos, aki komolyan utánanézne a dolgoknak, az talán látná, hogy bárki is találja fel a vízre működő autót, nagyon gyorsan elhallgattatják"


Mondjál már egyetlen embert akit elhallgattattak, fogadok nem tudsz

Vagy Gróf Spanyol Zoltánra gondolsz aki már kb 30 éve rövid időn belül szabadalmaztatja a találmányát, és azóta gyűjti az adományokat a tömeggyártáshoz?

Olyan rohadtul elhallgattatták hogy azóta löki a baromságot


"Ingyen hozzáférhető, a környezetből direkt módon kinyerhető energia van, és ha nem vernék agyon a feltalálóikat, a mérnököket, akik ezeket a berendezéseket feltalálták és megépítették, akkor az olaj már csak egy régi, rossz emlék lehetne "


Egeen ezért ölnek bele dollár ezermilliárdokat fúziós reaktorok fejlesztésébe, atomerőművek tökéletesítésére, miközben az Egely mester elláthatná a fél világot a mikrosütőjével..Ezt te sem gondolhatod komolyan..


"Ha történetesen 400 évvel ezelőtt élnénk, bizonyára ez a sok okostojás, aki a nyolcadikos tankönyveket ajánlgatja nekem, már rég elégetett volna elevenen. Erről a dogmatizmusról beszéltem korábban is."


Nem egészen, valószínűleg te lettél volna az aki Giordano Bruno elégetésén a legjobban újong a tömegben, mint a buta tájékozatlan vezetett plebs egy része


"Emberkék iskolába járnak, megtanulnak valamit, és foggal-körömmel kapaszkodnak ostoba, elavult tudományos "tényekhez""


Ezek az "ostoba elavult" tudományos tények tették lehetőve hogy eljussunk a Holdra, vagy hogy ne halj meg egy tüdőgyulladásban, szamárköhögésben, vagy hogy majd a gyereked ne kapjon gyermekbénulást


Én is most írtam ide utoljára, mivel teljes időpocsékolás az egész, egy fadarabbal vitatkozni több eredményre vezetne

2014. júl. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
86%
Srácok, ez egy troll. Ne pazaroljátok a drága időtöket, nem éri meg!
2014. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 A kérdező kommentje:

Érdekea amit írsz napfonat ! A tudomány az ismeretek bővülésével a régit elavúlttá váltja és mivel újabb és újabb ismereteink lesznek, így sosem a végső tudás bírtokosai leszünk, ezért sosem a végső igazságot tudjuk meg, csupán a fejlődésünkhöz mértet


Ehhez hozzáadjuk, hogy a társadalmunk az erőforrásait kimeríti egyre nagyobb ütemben, tehát valóban elment a vonat !?

2014. aug. 18. 22:57
 36/58 anonim ***** válasza:
90%
Nem hinném, hogy Egely György h*lye lenne. Nem az. Csupán rájött, hogy ebben az áltudományos-ezoterikus maszlagban mekkora potenciál (=pénz) rejlik, és ezt jól meglovagolta. Őszintén szólva, én fogadni mernék rá, hogy ő maga sem hiszi el a nagyját annak, amit ír.
2014. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
83%

Igenis vannak vízzel (nem szénnel felforralt vízzel – mondjuk az igaz, hogy emberi erővel felemelt vízzel…) hajtott járművek: [link]


Másrészt ha egy érdekes, újfajta meghajtásról akartok olvasni, aminek még alapja is lehet, és tényleg forradalmi, akkor ajánlom figyelmetekbe ezt: [link] Mondjuk amíg nem gyártják sorozatban, nincs egy-két elégedett ügyfél, meg nem vesézték ki egyéb független tudósok is, addig nem kell tőle eldobni az agyunkat. Szóval egyelőre csak úgy érdekességképpen ajánlom. (Hogy Napfonat is lássa, hogy a szemellenzős tudósok is látnak azért dolgokat.)

2014. aug. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
54%

nem tudom megnézni:


"Ez a videó privát. "

2014. aug. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
85%

Egy érdekes képregény a tudományos csatornákról:

[link]

2014. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
77%
#39: haha, ez jó, tetszett. Bár természetesen ez nem csak a tudományos csatornákra igaz, minden mögött a marketing áll.
2014. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!