Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Műszaki Menedzser szakra...

Ravenmiki kérdése:

Műszaki Menedzser szakra szeretnék jelentkezni. Óbudai Egyetem vs. Gábor Dénes Főiskola. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Műszaki Menedzser szakra szeretnék jelentkezni. Jelenleg távoktatásos formában kettő intézmény indít képzést, az Óbudai Egyetem K. K. G. K. és a Gábor Dénes Főiskola. (Ponthatárok, képzési díj u. a. ) Szerintetek melyik a jobb, hova érdemesebb jelentkezni és miért? Akinek van már tapasztalata az ossza meg!
2015. jan. 11. 12:26
 1/2 anonim válasza:

Én levelezőre járok az ÓE-re, műszaki menedzser szakra. Egyelőre még csak az első félévnél tartok. Munka mellett is elég könnyű végezni, így kicsit tartok is tőle, hogy mi fog ebből kisülni. Van pár ismerősöm akik elvégezték (majd MSC-re is jártak), ők nagyon jó állásban tudtak elhelyezkedni, ilyen 300ezres fizetéssel. Én egyelőre szkeptikus vagyok, én is mindenképpen szeretnék majd MSC-re is menni (logisztika irányba). De van olyan ismerősöm is aki a McDonaldsban kötött ki ezután a szak után. Szóval szerintem eléggé szerencse kérdése is, hogy hogyan sikerül helyezkedni.


Mondjuk én kicsit bátrabban vágtam bele, mert már most is van egy normális, irodai munkám. Így azt gondoltam, hogy egy diplomával már csak jobban megnyílhat a munkapiac előttem.


A másik, bár távoktatáson még annyit sem látod a tanárokat, mint én levelezőn. De velünk nagyon normálisak a tanárok, segítőkészek, felkészültek és lelkesek a saját tárgyukat tekintve. Szóval ilyen szempontból csak jót tudnok mondani róluk.

2015. jan. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is gdf én végeztem 2003 ban, azóta is segédmunkás vagyok :D

Pedig lelkiismeretes, jó tanuló voltam, megbízható, értelmes, jó megjelenésű srác vagyok, mégsem kellek sehova.

Már fel is adtam keresést régen, esélytelen jó munkát találni vele. Sajnálom a sok kidobott pénzt és az elpocsekolt éveket :(

2015. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!