Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Napfogyatkozáshoz szemüveget...

Napfogyatkozáshoz szemüveget vagy amivel lehet nézni hol lehet szerezni?

Figyelt kérdés

Suliban óráról megyünk ki, szóval nem nagy rendezvény keretében lesz, és szeretném előre beszerezni azt a valamit, amivel lehet aztán nézni. Hol tudok? (Bp, és értelemszerűen péntekre kellene :) )


Köszi a segítséget! :)



2015. márc. 18. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Már sok ilyen kérdés volt ma. Kicsit keress következőre. :)

Viszont akkor ide is leírom, én a VI. kerületben szív utca 47. szám alatt vettem. Elektróda Kft. a cég neve.

Ez nem ilyen papírkeretes fóliás szemüveg, hanem egy hegesztéshez használatos 90x110-es sötét üveglap. Viszont tökéletesen alkalmas a célra, és olcsó.

2015. márc. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja azt elfelejtettem, hogy amúgy a legtöbb hegesztéstechnikai boltban hozzájutsz. Csak telefonálj előtte, mert nagyon sokan vesznek most ilyet, és előfordulhat, hogy elfogy itt-ott. Szív utcában viszont jó sokat láttam.
2015. márc. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mostanában nagyon nehéz beszerezni, szerintem nem tudsz beszerezni Budapesten. Max. Mexikóban! :) Ezért ajánlom a 13 Din-es vagy 14 DIN- es hegesztőszemüveget vagy hegesztőpajzsot!
2015. márc. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! A Szív utcában vettem én is péntek reggel, volt egy kis sor de bőven volt nekik raktáron ^^
2015. márc. 22. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!