Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » 60 oldal tanulnivaló 14 nap...

60 oldal tanulnivaló 14 nap alatt?

Figyelt kérdés

Ti hogy csinálnátok?

Mindennap 4-5 oldal?



2015. ápr. 19. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
2 nap alatt megtanulnám, meg 12 napig buliznék.
2015. ápr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
XD laza :D Én 2 óránál tovább nem tudok valami felett ülni, annyi idő alatt meg nekem nem megy.. Sajnos.
2015. ápr. 19. 13:22
 3/13 anonim ***** válasza:

én azt javaslom, hogy ne oldalakat tanulj, mert könnyen átsiklik az ember a lényeg felett, és olyan mintha nem is tanult volna


tantárgyat nem írtál, de mondjuk töriből 60 oldal kb 5 mondatban összefoglalható társadalmi-gazdasági jelenség változás a többi rizsa meg kép meg forrás


szerintem nézd meg milyen követelmény tartozik az adott témakörhöz és azt dolgozz ki, utána csinálj feladatokat

2015. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

60 oldal már szétbontott tétel vagy egy 60 anyagnyi könyv?

Ha az utobbi, akkor egyszerüen elsö nap végig olvasnám a 60 oldalt és kihúznám a lényeget belöle. Majd másnap kiírnám ezeket pontokra bontva. Majd 3-4-ik nap -elkezdeném ezt megtanulni, addigra már többször átolvastad az egészet. 7-8ík napon elmondanám az egészet(még akkor is ha írásbelire készülsz) tükör elött. Majd ha megy hagynám 2 napot üllepedni, majd újból átrágnám, és a vizsga elötti napon megint tükör elött elmondanám.

2015. ápr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2 tantárgy: Biológia és fizika.

15-15 tétel van mindkettőből, átlagosan 2 oldal/1 tétel.

2015. ápr. 19. 14:09
 6/13 anonim ***** válasza:
érettségire?
2015. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy nem. 11.-es vagyok, és az iskolánkban van természettudományi vizsga. Csak úgy. Még csak nem is érettségi tételeket kell tanulni, hogy ha esetleg valaki jövőre ezekkel akar továbbtanulni, akkor könnyebb legyen. Színtiszta elmélet, magolós.
2015. ápr. 19. 14:20
 8/13 anonim ***** válasza:

60 oldal tétel az 3 nap.

Ha 4 napod van rá, akkor már kényelmesen megtanulható.

Nem szó szerint persze (úgy semmi értelme), hanem a lényeget.

2015. ápr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a nagy része csak fogalom, az az magolni kell. Persze van rizsa is, csak kevés.
2015. ápr. 19. 18:26
 10/13 anonim válasza:
100%
14 nap 60 oldalra nagyon sok, ha felosztod, a végére elfelejted az elejét, + ha ilyen keveset kell egy nap alatt tanulni, akkor hajlamos úgy lenni az ember hogy á ráérek holnap is, stb, aztán 2 napja marad a végén az egészre (legalábbis nekem így szokott lenni :D). szerintem ha mindenképp most el szeretnéd kezdeni, akkor olvasd végig, érts meg az egészet mondjuk 2 nap alatt (egyik nap fizika, másik biosz), aztán mondjuk 1 napig ne törődj vele, aztán újra olvasd el. az igazi tanulást kb 7 nappal ha előtte elkezded az bőőőven elég. 3 nap fizika, 3 nap biosz, 1 nap átnézés.
2015. ápr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!