Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi kell ahoz, hogy válalkozó...

Mi kell ahoz, hogy válalkozó legyek?

Figyelt kérdés
Válalkozó szeretnék lenni. 7 osztályba járok . Milyen jegyek kellenek ehez? Hova menjek majd tovább tanulni ? Az a baj, hogy matekból nagyon szemét tanárom van és hiaba tanulok meg akar buktatni ! Angolból egyébként 4.5 vagyok és idén tervezem az alapfokú nyelvizsgát . Ha jól tudom a válalkozóhoz nem kell túl sok végzettség (persze van amihez igen ) és 2-3 millió forintból már el lehet kezdeni egy válalkozást. De fogalmam sincs, hogy milyen jegyek kellenek ehez !!! Valaki segítsen pls !

2015. máj. 12. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Biztos a matektanár a bunkó, de ahogy elnézem a helyesírásodat, a magyarral is bajok vannak.
2015. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
XDDDDDD Igen ezt éreztem, hogy sok hiba volt benne, de már nem volt időm kijavítani sajnos.... Egyébként én nem vagyok bunkó a tanárokkal!!!!Egyszerűen neki az a célja, hogy mindenkit megbuktasson !
2015. máj. 12. 19:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Irodalomból 4.5 vagyok szvóal nem mondanám, hogy "nagy bajok lennének ...
2015. máj. 12. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hozzá végzettség. Taplraesettnek kell lenni, meg észnél kell elnni az is biztos.


ja, meg azért valamihez érteni is kell, klasszikusan...


Mondjuk laza, ha 7-dikeskét neked egy vicc, az a 3 millió ft, ami kell hozzá...


Különben a helyesírásoddal meg csinálj valamit, mert ilyen írással körberöhögnek a megrendelőid, élből, azt gondolom nem szeretnéd.

2015. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírás miatt ! Egyébként megy nekem csak nem volt időm már kijavítani a hibákat .... De köszönöm a 2. Válaszolónak ! Ment a zöld !
2015. máj. 12. 21:45
 6/6 SegíteniFogok válasza:

Egyáltalán nem rossz a kérdés, amit feltettél. Úgy látom, hogy a jegyeid is elég jók. Inkább az a fontos, hogy milyen a hozzáállásod. :) Ha szívesen olvasnál üzleti könyveket, hogy minél jobb legyél egy vállalkozás indulásánál, akkor nem lesz semmi gond.


Rákerestem Neked a googleben arra, hogy milyen típusú vállalkozáshoz milyen képesítés szükséges. Érdemes megnézni: [link]

2017. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!