Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szeretnék magánnyomozó lenni...

Szeretnék magánnyomozó lenni vagy bűnügyi nyomozó . De hogyan kell ide eljutni?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Nem csak hogy hogyan kell ide eljutni,hanem hogy hányasnak kell lenned az iskolákban ,meg milyen iskolákat kell elvégezni ahhoz,hogy magánnyomozó vagy bűnügyi nyomozó légy. Meg hogy mennyit is keres pontosan , meglehet belőle élni (mondjuk 2-3 főnek nem akarok terhetetlen lenni ezért, jó az egy fő is csak az a lényeg azaz egy fő megéljen belőle ) de azért jobb ha pontosak vagyunk ,hogy mennyit keres ez a szakma.

Tudom hogy nem ugyanaz a kettő

A magánnyomozó az az hogy pl.embereket/személyeket keres fel,akik eltűntek , házasság,megcsalás ...gondolom ilyenekben ügyel a magánnyomozó.

A bűnügyi nyomozó meg az az pl.hogy bűnügyekben dolgozik, vagy pl. Bankrablás meg ilyesmiket dolgozik a bűnügyi nyomozó.


Meg még az lenne a kérdésem hogy...ha az lesz a megbízatásom pl.hogy bankot rabolt valaki ,(és nem tudom természetesen hogy ki) , és úgy rabolt bankot hogy kesztyűt húzott ,maszkot viselt,nem lövöldözött, eltorzított hanggal beszélt , és a túszok nagyon semmi különöset nem tudtak róluk mondani max.hogy hányan voltak. Na ezt mondjuk hogyan vizsgálom meg hogy ki volt az aki bankot rabolt pl ?

(Ez csak egy példa) azt sem tudnám hogy hogyan fogjak hozzá...😔

Amúgy én egy lány vagyok , aki nyolcadikos , és szeretnék egy bűnügyi ill.magánnyomozó szakmát 😳 , nem rég jött ez az eszembe hogy ez egy érdekes munka és jó nehéz,de még is klassz 😉

De mielőtt eszembe jutott volna ez a szakma,azelőtt még sok minden akartam lenni , de kiderült hogy azokhoz a szakmák hoz amiket én szerettem volna,azokhoz nagyon tehetségesnek kell lenni,oda nagyon kevesen jutnak be. És nem szeretnék NAGYOT kockáztatni 😒...


Szóval, nagyon szeretném megtudni arra a választ ,amit én kérdeztem 🙂. Remélem sok lesz a normális válaszból 😊 köszönöm ,aki rendesen válaszol 😉



2016. jan. 3. 19:20
 1/2 A kérdező kommentje:

Vagy ha mondjuk rendőr kutyás szeretnék lenni,ahhoz milyen iskolákba kell járni és mennyit keres .

Vagy egy sima rendőr mennyit keres ?

Pl.a gépjárművezető, ill. Aki lövöldöz ?


Komolyan kérdezem , várom a normális válaszokat 👍🏾

2016. jan. 3. 19:54
 2/2 anonim válasza:
megvan már a válasz? érdekelne.
2021. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!