Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » / koszivu ember fiai/ valaki...

/ koszivu ember fiai/ valaki segitene a kerdesekben?

Figyelt kérdés

Szoval megneztuk a filmet de nem nagyon ertettem.es beteg is voltam.nem tudtam figyelni. Viszont kaptunk egy csomo kerdest es ezekben kene surgosen segitseg holnapra.

1.)milyen tipusu zenere tancoltak az estelyen?

2.)Odon hol mondja el unnepi lelkesito beszedet?

3.)a becsi forradalom leverese utan milyen zaszlo kerul a Plankenhorst hazra?

4.)melyik varat foglaltak el a magyar felkelok?

5.)kivegzik e a legyozott csaszari tiszteket?

6.)ki az aki elarulja a magyar felkeloket?



Es azt hiszem ennyi:D elore is nagyon koszonom a segitseget


2016. febr. 7. 17:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha elolvasnád a könyvet, akkor talán menne. Nem gondolod? :)
2016. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

100%, hogy nem tegnap kaptátok a feladatot, és nem is a múlt hónapban!

Miért kell addig várni, míg aztán már nincs idő?

2016. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem a konyvet olvastuk hanem a filmet neztuk.. es igen valoban nem tegnap kaptuk.mar korabban is kiirtam ide csak torolve lett a kerdesem.

Egyebkent mellesleg megjegyzem ez nem az osszes kerdes. Sokra tudtam a valaszt magamtol is.. egyebkent koszonom a segitseget:DD

2016. febr. 7. 21:07
 4/13 anonim ***** válasza:
A filmet is megtalálod a hálón, de kereshetsz összefoglalót is.
2016. febr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mindegy,otultem volna ha kapok a kerdesekre valaszt.mert nem volt idom megnezni a filmet.mert masra tanultam. A tartalmat is elolvastam tobb helyen.de bem kaptam valaszt a kerdesekre.
2016. febr. 7. 21:50
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát erre a kérdésre remélem nem is fogsz választ kapni. Gondolom magyarórán néztétek meg a filmet, hát gratulálok a tanárnak, az ilyentől én el is venném a diplomát... Ezért tart ott a magyar oktatás, ahol. És még csodálkozunk, hogy PISA felméréseken az utolsó helyen vagyunk szövegértésből...


Érettségizni nem tudom, hogy fogsz magyarból, úgyhogy olvasd el a könyvet, abban egyébként benne van minden válasz a kérdésre.

2016. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Persze hogy törölték, mert annyira ostoba barom vagy, hogy a tudományok témakörébe írod... A házifeladatok kategóriába kell írni, és ha valakinek sok ideje lesz, akkor esetleg ránéz.

De remélem ez is törölve lesz!

2016. febr. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon jol esik.h tudjatok a valaszokat meg sem vagyok kepesek segiteni:(
2016. febr. 8. 06:48
 9/13 anonim ***** válasza:

Mert erre nem érdemelsz segítséget, ennyi.

Helyettem sem dolgozik senki, és más helyett sem.

2016. febr. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én nem azért nem segítek, mert rajtad nem szeretnék segíteni... Hanem nálam ez elvi kérdés, nem fogok egy regény kapcsán segíteni, amit még a tanárotok is csak filmen nézet meg... Ez az irodalomóra megcsúfolása.


Egyébként meg amióta kiírtad a kérdést, párszor már megnézhetted volna a filmet. Nem azt mondom, hogy nem kell a filmet megnézni, mert jó színészek játszanak benne, nekem csak azzal van bajom, hogy ha ezt valakik a könyv helyett teszik. Mi a fenének nevezzük azt a tantárgyat "irodalomórának", ha le van redukálva filmnézéssé az egész. :(

2016. febr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!