Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Pusztán a fájdalomba bele...

Pusztán a fájdalomba bele lehet halni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 20. 23:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Dehát kell, hogy legyen oka, ha fáj valami. Olyan nincs, hogy "pusztán" fájdalom, olyan nem érzel, csak ha valami rendellenesség van a háttérben.
2008. szept. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Szia.Szerintem a fájdalom az csak egy érzés.A kiváltó okába lehet belehalni.
2008. szept. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
A kiváltó okba lehet belehalni, vagy a szervezet vészreakcióiba.
2008. szept. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
89%
Attól függ, hogy milyen a fájdalom. Tehát, ha mondjuk meglőnek, leszúrnak, lezuhansz egy sziklafalról, stb, tehát nagyobb trauma éri a testet, akkor a sokkba bele lehet halni, amit a fájdalom vált ki.
2008. szept. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha lelki fájdalomra gondolsz, abba bizony szerintem bele lehet halni. Nem egy esetről hallottunk, amikor egy idős házaspár egyik tagja meghal, és utána a párja is "utánahalt" az elviselhetetlen fájdalom miatt.
2008. szept. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Rosszul tudjátok. Van egy ritka betegség, mikor ha valami kiváltja a fájdalmat, pl. egy lábtörés, akkor az tartósan megmarad, hiába már beforrt, szoval oka nincs de mégis ott az elviselhetetetlen fájdalom. És idúvel terjed tovább.
2008. szept. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Melyik Pusztán?....Me' más fáj Bugacon, megin' más Bösztör pusztán.....:)
2008. szept. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy pl. valakit kínoznak, de arra figyelnek, hogy ne vérezzen el, de olyan fájdalmai vannak, hogy mégis belehal. Ilyen van?
2008. szept. 22. 19:39
 9/16 anonim válasza:
89%
Szerintem lehet. A doktor Houseban is volt egy rész (tudom h nem valami tudományos de én egyébként is hallottam erről), amkikor valakit kómába kellett tenni, mert annyira erős fájdalmai voltak és az agya egyre nehezebben birta elviselni vagy mi, nem értettem pontosan. Szal sztem lehet ilyen. Huh ez nagyon összevissza lett de remélem azért érted mire gondolok:)
2008. szept. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Utolsó válaszoló, megadtad a kérdésemre a választ, mert erről eszembe jutott, hogy a híradóban mutattak egy kisgyereket egyszer, aki annyira összeégett, hogy bár meg tudták menteni, mégis mesterséges kómában volt egy hónapig, mert akkora fájdalmai lettek volna, hogy abba halt volna bele. Köszi, ez most erről jutott eszembe. Akkor hát van ilyen.
2008. szept. 23. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!