Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Sok-sok éve láttam a TV-ben...

Sok-sok éve láttam a TV-ben Szaddám Huszein-nel riportot, amiben kb. ilyen mondata hangzott el: "ha tudnának a magyarok honnan is származnak? " és titokzatosan mosolygott! Tud róla valaki? Egyedül vagyok a témában?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 24. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Az állítólagos idézet innen származik:

"Az első öbölháború idején Szaddam Husszein olyan ki-jelentést tett, hogy a magyarok egyszer még hálásak lesznek, hogy a bombázások elől elrejtette a lurisztáni bronzokat. A második, a 2003. februárjában kezdett háború pusztítása, az iraki múzeumok kifosztása nemcsak a bronzokat tüntette el, hanem a többi, értékes és pótolhatatlan sumir, babiloni, asszír és török műtárgyat is, sőt a régészeti lelőhelyeket is megsemmisítette."

Forrás: [link]


Forrásként a német NTV ( [link] ) 2003. április 13-án 12.00-kor elhangzott híradását nevezi meg.


Érdemes lenne a televíziócsatornánál érdeklődni:

[link] ntvintern/Impressum-article9517336.html

2016. ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
40%
Tartok tőle, hogy ezt rajtad kívül bizony nem hallotta senki. Esetleg Szaniszló Ferenc műsorában, személyesen a Mester hiteles arab-magyar szinkrontolmácsolásában :)
2016. ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!