Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Angol nyelv önálló tanulásához...

Angol nyelv önálló tanulásához milyen, jelenleg is kapható könyvet tudtok ajánlani? Bővebben.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy alap angol tudásom, később szeretnék tanárhoz is menni nyelvvizsga miatt, de előbb szeretném egy kicsit feljebb hozni, és az alapoktól kezdeném újra, hogy biztos legyen.

Ehhez szeretném a segítségeteket kérni: milyen könyvet tudtok ajánlani, ami az alapoktól kezdi, egyedül is lehet használni, és az instrukciók, leckék, magyarázatok és feladatok magyarul (is) benne vannak? Előre is hálásan köszönöm! :)



2016. júl. 11. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyan, minek a könyvek? Hát nem látod ezeket a nagyszerű reklámokat az oldal szélén?


"Egy hihetetlen nyelvtanulási módszer meghódítja a világot!"

"Egy hét alatt álmában megtanult 3 nyelvet!"

"24 óra alatt folyékonyan angolul!"


Viccet félretéve, én az alábbi két könyvből tanultam a legtöbbet és a legjobban, hozzád hasonló cipőben járva:


[link]

[link]


Cambridge kiadó kétkötetes "sorozata", elmélettel, példákkal és feladatokkal. Messze a két legjobb angol nyelvtankönyv, amihez szerencsém volt, bár biztosan van még egy csomó jó.

2016. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, most látom csak, hogy magyar nyelvű magyarázatokat is szeretnél. Ennek ellenére is ezeket ajánlom és jobbnak tartom az egynyelvű tanulást, szerintem fontold meg.
2016. júl. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, szerintem, hogy minden feladat megoldása mellett ott van a magyarázat, hogy miért ez a válasz, és miért nem az a válasz, azaz: "az instrukciók, leckék, magyarázatok és feladatok magyarul (is) benne vannak".

Magyarul általában három nyelvtan érhető el, némi búvárkodás után:

Coe (-Harrison, stb)

Dohár

Magyarics


Gyakorolni sok minden jó, Murphy is. De a már nem nagyon használt feleletválasztós tesztes könyvek is, azok is megmutatják, mit nem tudsz jól.

2016. júl. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(Murphyből legalább négy van)
2016. júl. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vree ***** válasza:
English Grammar In Use sorozat.
2016. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!