Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha igaz lenne a paradoxon...

Ha igaz lenne a paradoxon elmélet és lenne egy fénysebeséggel képes autó lenne akkor esetleg lehetséges lehetne a idöjárás? UI:ha valaki nem tundá hogy mi aza ikerparadoxon akor ott lent le van irva

Figyelt kérdés
a ikerparadoxon az azt jelenti hogy tegyük fel ez a legjobb példa az rá hogy tegyük fel van egy házaspár mind a ketten 30 évesek a férfi elmegy a ürbe és mikor vissza ér akkor a férfi 40 éves a nö meg 60 éves javitson ki valaki ha rosszul irtam

2016. júl. 17. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem,semmit nem írtál le korrektül.

Sok időbe tellene mindent kijavítani elsőnek talán olvass egy kis Wikit.

[link]

2016. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az időjárás most is létezik.Most éppen esös.De majd felmelegedés lesz jövő héten.Szerintem inkább az időutazásra gondoltál. ;)
2016. júl. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Molyember ***** válasza:
100%
Fogadjunk, hogy ezt a kérdést részegen írtad ki! :)
2016. júl. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Időjárás :D :D
2016. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Crisopher ***** válasza:
100%
Hát ha már ilyen képtelen példákat hozunk fel, és ennyire nagyot mondunk, erre csak azt tudom válaszolni: úgysem jutna messzire az az autó, mert a rendőrök hamar lekapcsolnák gyorshajtásért.
2016. júl. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"mind a ketten 30 évesek a férfi elmegy a ürbe és mikor vissza ér akkor a férfi 40 éves a nö meg 60 éves javitson ki valaki ha rosszul irtam"


Rosszul írtad. Nem az űr a lényeg, hanem a sebesség. Ha a házat futná körbe közel fénysebességgel, akkor is ez történne.


"idöjárás" pedig csak annyiban működik, mint amit a példában írtál, tehát hogy a jövőbe érkezünk vissza ahhoz képest, mintha nem mentünk volna sehova. Tehát a férfi 20 évvel a jövőbe a utazott.

2016. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem muszáj fénysebességgel utazni ahhoz, hogy valaki számára lassabban teljen az idő. Ha például valaki egy emberöltőn keresztül 80 km/h sebességgel autózna, akkor ő élete végén kb 8 percel lenne fiatalabb a vele egy időben született embertársánál.
2016. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jah bocsi idöutazást akartam irni
2016. júl. 28. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!