Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ufók, földönkívüliek léteznek?

Ufók, földönkívüliek léteznek?

Figyelt kérdés

Ti h gondoljátok?

és ha nem,miért?

ésha igen,miért?

és szerintetek meglátogatnak minket?:D


2008. szept. 29. 15:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Az UFO csak egyí mese.Valóság az hogy a Föld az egyik bolygó ahol az élet kialakulhatott de ott van mellette a Mars is.Marson ugyan nincs élet de felfedezték hogy volt régen víz a Marson és talán élet is lehetett ott.Szerintem innen ereg a marslakós földönkívülis történetek.Minden hülyeséget kitalálnak amivel etethetik az embereket.A neten azt lehet olvasni hogy a földönkívüliek irányítanak bennünket meg minden a TV ben meg képesek voltak csinálni egy pár olyan emberről dokumentum filmet csinálni akik azt állítoták hogy elrabolták őket az UFO-k és hogy nemileg közösültek velük.Vannak akik még hamis képeket is képesek csinálni.Elhiszem hogy régen lehetett élet a Marson és előfordulhat hogy létezik valahol egy másik bolygó ahol szintén van élet de hogy lufifejű csontkollekciók ezt csak kitalálhatták.
2008. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Köszii:)

Énis hasonlóképpen gondolkodok erről,csak kíváncsi vagyok mások véleményére:))

2008. szept. 29. 17:04
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

Csatlakozom az előttem szólóhoz. A csoda az lenne, ha nem lenne sehol máshol élet a végtelen mindenségben.


Hogy jártak-e már itt, és voltak-e valós találkozások, az már egy másik kérdés. Megreszkíroznám, hogy valamennyi még akár történhetett is, mivel a legrégebbi időkből is maradtak "ufószerű" feljegyzések, meg az egész hisztériának valahogy ki kellett alakulnia, de az ilyen sztoriknak csak egy minimális hányada az (szvsz) amit érdemes egyáltalán fontolóra venni, mert a legtöbbnek tényleg teljesen normális, "földi" magyarázata van. :)

2008. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
37%
Nincsenek. A mai fizikai tudásunk szerint messze lehetetlen hogy valamilyen intelligens faj erre tévedhessen az irtó nagy távolság miatt.
2008. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszii:))
2008. szept. 29. 22:31
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon beképzelt dolog azt gondolni, hogy nincs értelmes élet rajtunk kívül. Nézzetek körbe! A Földön elképesztően sok formája van az életnek. Szerintetek elképzelhető, hogy ez a végtelenül nagynak tartott világegyetemben csak itt jött létre?

És miért ne jöhetnének/jöhettek volna ide? A távolság csak nekünk akadály, de ha az "idegenek" gyorsabban léptek a fejlődés mezejére, akkor simán megvalósíthatták a térhajtóművet, képesek lehetnek térugrásra. Gondoljatok csak bele, hogy 60 év alatt nálunk is mennyit fejődött az űrtechnika, ha egy másik civilizáció csak néhányszáz évvel jár előttünk, akkor már akár képesek lehetnek rá, vagy ha olyan szerencsések, hogy nem voltak előttük más domináns fajok a bolygójukon, mint nálunk voltak a dinók, akkor évezredekkel is előrébb lehetnek. Szerintem bármi lehetséges, és nem hiszem, hogy amerikai vadász pilóták viccből nyilatkoznák azt, hogy Roswell-ben UFO zuhant le, mert ha valakik megtudják különböztetni az időjárási ballont egy földönkívüli űrhajótol, akkor azok ők.

2008. szept. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszii:))
2008. szept. 30. 15:02
 8/24 anonim válasza:
72%
Persze h lehetnek mas elolenyek is ( UFO -k :P ) masbolygyokon is , nemcsak a Foldon , lehet h oknem olyanok mint mi , hanem naluk maskepp valosul meg minden , nem hatnak rajuk a mi fizikank torvenyei , pl lehet h vannak csak nem testben megformalt lenyek , hanem energiakent elnek a vilagegyetem egyik bolygoin. Semmi sem biztos, foleg az h nincsen mas ertelmes leny a vilagegyetemben ! Lehetseges h csak mas dimenziokban elnek ! V esetleg vmien energia formakent , amit lehet h mi ismerunk , de lehet h nem ! ( s lehet h ezek az energia tipusok nem lathatoak emberi szemmel , s nem felfoghatoak emberi esszel ! :) Remelem kielegitettem kivancsisagodat :)
2008. szept. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Ariwagy:)

Köszii:)

2008. szept. 30. 21:11
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Anélkül, hogy bármit is tudnánk vagy hogy véleményünk is lenne, a legpesszimistább valószínűségszámítás szerint is, csak csupán 800 000 értelmes civilizációnak kell lennie a galaxisban.


Ha ennek csak az ezredrésze olyan fejlett, hogy vígan űrhajók, akkor megint pesszimista voltam (idáig nem számolt a számítás, ami egyébként tényleges csillagászati adatok alapján számolt, és csak humanoid életforma esetén), viszont akkor is marad 800 fejlett, űrhajózó faj, amelyik nyilván automata vagy személyes felderítőket menedzsel a galaxisban, csillagszövetségekbe tömörül, és remélhetőleg nem háborúzik, legalább is nagyon ritkán.


Egyszer egyébként egy Star Trek részben (Voyager) nagyon jól bemutatták, hogy hogyan lát egy fejlett földönkívüli faj minket és hogy hogyan gondolkodik. Ott a történetben az ember talált egy olyan civilizációt, mint mi vagyunk most, és ténylegesen szembesült azzal, hogy mennyire nem helyes megmutatkoznia. Nagyon tanulságos volt az eredmény: el kellett titkolnunk a létüket előlük, ha fejlett népként jót akartak nekik.


Talán érdekes lehet, hogy egy blogon médiumon keresztül kérdezték Jézust a földönkívüliekről (tudom, másik agyrém, de ugyan ki mást kérdezzen az ember erről?), és igencsak érdekes válaszokat adott.


[link]

[link]

2008. okt. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!