Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ti hogy tanultok könnyebben?...

Ti hogy tanultok könnyebben? Tudtok tanulási módszereket mondani nekem?

Figyelt kérdés

2016. okt. 7. 13:54
 1/2 anonim válasza:
100%

Mindenkinek más használ, de azért írok néhány dolgot, Ami nekem segít.

Van külön egy házis füzetem, így jobban tudom követni, hogy mit kell tanulni. Ha valami megvan, kihúzom/kipipálom, Ami mellett nincs pipa, arról tudom, hogy még meg kell tanulni.

Idegen nyelveknél sokat segít, ha minden szót, amit nem ismersz, leírod egy kàrtyàra, azt pedig beleteszed egy dobozba (én színes lapra szoktam írni, kékre az igét, sárgára a melléknevet, zöldre a fônevet ), és az is segít, ha csak néhanpján elôveszed és kicsit olvasgatod.

Probáld beosztani az idôd, és ha teheted hétvégén próbàlj kicsit elôre tanulni ,(stréberesen hangzik, de tényleg jó ha elvégzed a nagyját).

Ne add fel, ha nem érted, ne dobd félre! A neten az Instagramon kivūl sok oldal van, ami segíthet ;).

Remélem adtam valami felhasználható tippet.

2016. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!😊
2016. okt. 7. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!