Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tudományok » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit jelent ez a szöveg magyarul?

I’m not fascinated by people who smile all the time. What I find interesting is the way people look when they are lost in thought, when their face becomes angry or serious, when they bite their lip, the way they glance, the way they look down when they walk, when they are alone and smoking a cigarette, when they smirk, the way they half smile, the way they try and hold back tears, the way when their face says they want to say something but can’t, the way they look at someone they want or love… I love the way people look when they do these things. It’s… beautiful.”

Keress kérdéseket hasonló témákban: angol, magyar, fordítás

01-11 21:26  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Szeretem a.... kekszet

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 01-11 22:55 Privát üzenet
Nem vagyok elragadtatva azoktól az emberektől, akik állandóan mosolyognak. Amit érdekesnek találok az az, ahogyan az emberek néznek, amikor elvesznek a gondolataikban, amikor az arcuk dühössé, vagy komollyá válik, amikor az ajkukat harapdálják, ahogyan néznek, ahogyan lefelé néznek miközben sétálnak, amikor egyedül cigarettáznak, amikor vigyorognak, ahogyan bizonytalanul mosolyognak, ahogyan próbálják visszatartani a könnyeiket, amikor látszik az arcukon, hogy mondani akarnak valamit, de nem tudnak, ahogyan arra a személyre néznek, akit akarnak, vagy szeretnek... Szeretem, ahogy az emberek kinéznek, amikor ezeket a dolgokat csinálják. Gyönyörű.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 01-13 21:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

# 3/3Időpont 01-15 16:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez mit jelent magyarul? (Angol)
Mit jelent ez a szöveg magyarul?
Mit jelent ez a szöveg magyarul? (Lent a szöveg) (a DMU a Döntéshozatali egység rövidítése)
Mit jelent magyarul a következő szöveg? Want Subscribers of Your Own? Now you can include more people in your public updates, without adding them as friends.
Mit jelent magyarul a szöveg?
Igaze amit a system énekel? , szóval nagyon hihetetlen de a mai világban nem lepne meg. Szöveg magyarul lent véleményeket kérek

Kérdések a Tudományok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu