Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lehet gyilkossági nyomozón...

Hol lehet gyilkossági nyomozónak tanulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon szeretnék gyilkossági nyomozó lenni.

Hol van olyan iskola ahol erre tanítanak?

a válaszokat előre is köszönöm.


2017. febr. 24. 13:25
1 2
 1/11 anonim válasza:
2017. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
84%
Hát ha a mai világban azt sem sikerült kinyomozni, hogy ennek hol lehet utánanézni, akkor van egy rossz hírem...
2017. febr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
xd Csak nhogy azt hidd, hogy úgy meg ez mint a filmekben
2017. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mojjo ***** válasza:
66%
A kettesnek teljesen igaza van. Ha ezt az ügyet sem sikerült önállóan felgöngyölítened, és rájönnöd, hol lehet ilyet tanulni, akkor ne menj nyomozói pályára. De tényleg.
2017. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudod a kettőnek semmi köze egymáshoz de mind1 ha csak kötekedni tudsz inkább tiplizz
2017. febr. 24. 17:49
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Ahh a rossz zsarut hozod, kiváló. Figyelj ketteske, én nem akarok neked rosszat, tudom hogy okos fiú vagy, ha köpsz és elárulod amit tudsz ígérem nem vágunk sittre. Szóval ki vele, hol lehet jelentkezni?
2017. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mojjo ***** válasza:
100%

@5: ez egyre rosszabb, mert ezek szerint még azt sem vagy képes átlátni, mennyire sok köze van a kettőnek egymáshoz.

Egy nyomozás során is fel kell mérni, milyen csatornákon és hogyan lehet információhoz jutni, egy-egy akárcsak apró kirakóskockához milyen intézményekkel való kapcsolatfelvétel jelentheti a kulcsot, na meg az online információgyűjtés - és annak megfelelően diszkrét és direkt módja - is baromira fontos lehet.

Itt nevetségesen könnyű dolgod lett volna, tényleg csak egy kis online információgyűjtés, de még ez sem ment. Hidd el, jobb mindenkinek, ha nem ezt a pályát választod. Igen, még neked is.

2017. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jó nem kell itt basztatni engem csak megakartam tudni hogy hol lehet gyilkossági nyomozónak tanulni hátha olyan ír aki járt olyan iskolába amiben ezt tanították és bevált neki.

Leszarom a véleményedet attól még az leszek nehogy már te mondd meg nekem hogy mit csináljak nem vagy te isten hogy oszd az észt.

2017. febr. 24. 19:11
 9/11 anonim válasza:
Közlekedési rendőr talán még lehetsz, ha belehúzol.
2017. febr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kifejezetten gyilkossági nyomozónak sehol, bűnügyi nyomozónak lehet tanulni, és a nyomozati esetek legnagyobb része nem gyilkossági (szerencsére). Tehát nem az van, hogy van egy gyilkossági nyomozó, aki mindig oda utazik az országban, ahol éppen gyilkosság történt, hanem a megyei kapitányság nyomozói nyomoznak, ha kiemelt az ügy, akkor szinte minden nyomozót és vizsgálót rállítanak pár napig. Nyilván nem a "kopaszok" kapják az érdekesebb melókat, és főleg nem ők vezetik a nyomozást.
2017. febr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!