Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Erre a videóra mi a magyarázat?

Erre a videóra mi a magyarázat?

Figyelt kérdés

[link]


lehet én vagyok a hülye de nekem sehogy sem áll össze hogy lehet az ha elveszünk belőle egy cikket, akkor hogy lehet még is még mindig ugyan úgy 6x4 azaz 24 cikk?


2017. febr. 26. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem marad ugyanannyi, ha elveszünk belőle :)

Kis érzékcsalódás, valójában amikor összetolja a két vágott élet, azok a csokikockák már kisebbek mint egy normál. Plusz nem is tolja össze teljesen, hagy egy pár mm-es rést, az is számít.

2017. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dq ***** válasza:
100%
Nagyon jó kérdés. Kövesd végig. Számold ki a részek területét, és nézd meg hogy mi hogyan változik.
2017. febr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2017. febr. 27. 10:39
 4/6 aperitif ***** válasza:
100%
Az átlósan elfelezett csíknál minden kocka egynegyeddel kevesebb, mint egy teljes kocka.
2017. febr. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TappancsMancs ***** válasza:

Jópofa. :D Amúgy ha megnézed úgy van beállítva mit ha a baloldali tálat így folyamatosan fel lehetne tölteni. De nem mert csak egyet rak bele, utána vágva van és ismétlődik. Azt a tálat egy másik tábla csokiból töltötte fel.


Másik hogy van közötte rés ami kiteszi az egy kocka csokit. Ez látszik a video 0:32 másodpercénél.

[link]


Itt van kiszerkesztve hogy kevesebb a területe.

[link]

2017. febr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi!!!! :)
2017. febr. 27. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!