Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi összességében a "tradicioná...

Mi összességében a "tradicionális"tudományos társadalom véleménye Elon Muskról? Előadáshoz kellene, sürgős

Figyelt kérdés
Az "igazi" adott témában jártas tudósok hogy viszonyulnak pl. a Mars kolonizacios tervèhez vagy az új cyborgos cégéhez? Komolyan veszik vagy főleg unatkozó milliárdos hobbijának tartják?
2017. ápr. 23. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:

A "Hyperloop"-al kapcsolatban páran (talán okkal) szkeptikusak, itt találsz pár videót:

https://www.youtube.com/user/Thunderf00t/videos?sort=dd&view..


Egy kiemelve:

https://www.youtube.com/watch?v=Z48pSwiDLIM

2017. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, pontosan mit értesz tudományos társadalom alatt, a mezei kutatókat akik mérnöki vagy természettudományos területen dolgoznak? Én ebbe a kategóriába tartozom (élettudományok területe) és a kollegáimmal vagy konferenciákon idegenekkel való beszélgetések alapján nagyjából mindenkit izgatnak a dolgai és abszolút komolyan veszik. Na nem feltétlenül azt, hogy pont annyi éven belül fogunk a Marson rohangálni, mint azt Musk mondja, vagy hogy a Hyperloop első vázlatai úgy tökéletesek, ahogy vannak, hanem azt, hogy ezek alapvetően életképes tervek és a többségük előbb-utóbb megvalósul Muskkal vagy nélküle. De inkább vele.
2017. ápr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem vagyok jártas a témában, de egy valami szerintem nagyon érdekes lehet:

[link]

huuh nem lenne izgi ha Magyarországon lenne az európai Tesla-gyár? Szerintem nagyon király lenne. :)

2017. ápr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előző vagyok: Szerintem inkább erről kellene, ha nem is népszavazást, valami hasonlót csinálni. :) Őrült jó lenne szerintem :)
2017. ápr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!