Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek manipulált videó,...

EagleHUN kérdése:

Szerintetek manipulált videó, vagy valóban megtörtént ez az eset?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=aLxTzDHK170#t=3.199746


100%-ig nem lehet kizárni hogy ez lehetséges.

De annyira hihetetlen hogy 2x eltrafálja és 2x felkel...



2017. máj. 29. 15:10
 1/6 Tislerics Máté ***** válasza:
kamu... a második villámcsapásnál az árnyékok nem a megfelelő irányba állnak. A kamra mögül jön a villanás, és nem a villámból...
2017. máj. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tislerics Máté ***** válasza:
*kamera mögül....
2017. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, a villám nem így csap le.
2017. máj. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hmm...valóban. Kis játszadozással sikerült mindkét "lecsapás" pillanatában megállítani a felvételt.

A környező tárgyak felfényesedése egyszerűen nem stimmelt egyik esetben sem.

Egyébként nekem valahogy az egész nem stimmelt, de nem voltam benne biztos.

Ahogy 3-as is írja a villám nem így csap le. Egyszerűen túl rövid a felvillanás, és ez valószínű már tudat alatt birizgált.

De hogy most belegondolok, a betonon vagy asztfalton is hogy maradhat nagy kormos folt, miközben a csávó cipője meg sem ég.


BUSTED XD

2017. máj. 29. 16:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg miért pont az aszfalton gumitalpú cipőben szaladgáló csávóba csapna bele, mikor mindkét oldalon végig sűrű fasor van, ami sokkal magasabb a csókánál? Meg honnan jött volna villám, ha a fák levele meg sem rezdül? Van eső villám nélkül, meg villám is eső nélkül, meg eső szél nélkül, meg szél is eső nélkül. De én még soha nem láttam villámot ilyen teljes szélcsendben...
2017. máj. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez is jogos érv. :)
2017. jún. 1. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!