Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hol talalok vilagterkepeket,...

Hol talalok vilagterkepeket, ahol ra is lehet zoomolni a kulombozo orszagokra varosokra?

Figyelt kérdés
2008. okt. 18. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Írd be a keresőbe: Google Earth letöltöd telepíted és már nézelődhetsz is a nagyvilágban, vagy akpr a csillagos égen is, vagy a Naprendszer bolygóin.
2008. okt. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Ha beírod a település nevét, akkor utcatérképet is és műholdas felvételt is lehet látni. Ha szerencséd van, akkor jó felbontású a kép amit kapsz. A mi házunkról nagyon jó a kép, látzik a homokozó, a gyümölcsfák, stb. Anyum háza viszont nem látszik jól. Szerencse kérdése.

De pl Sidney-nél látszanak az öb ölbe a jachtok.

2008. okt. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
2008. okt. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

OFF:


Második válaszoló!


Hogy lehet műholdas képet látni a házunkról? nekem nem sikerül... mire kell kattintani?

2008. okt. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ha beírod a felő sorba a címed, és rákattintasz a keresésre, akkor megkeresi neked az utcát. Lehet, hogy a kisebb utcákat nem "ismeri név szerint" de adj meg valami nagyobb utat a környéketeken, és keresd az alapján. Eredetileg utcatérképet ad be, de a térkép tetején vannak gombok "térkép", "műhold", "domborzat" Ha a műholdta klikkelsz, akkor műholdról készített fényképet ad be. Van jobb és rosszabb felbontású terület.

Írd be, hogy Budapest Kossuth Lajos tér. Ott pl jó a felbontás. És ha végiggörgeted a képet a Duna mentén, jól látszanak az uszályok, stb, de a Parlament mögött parkoló autók is.


Sajnálom, hgy a válaszom nem minkedki számára olt haznos, és leszavazott. Én szeretem ezt az oldalt. Van nagyon jó útvonal tervezője is. És ha valami olyan helyre kell mennem ahol még sosem voltam, nekem sokat segít, hogy fényképen látom előre a környéket. Így könnyebb odatalálni is.

2008. okt. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hú, megvan!!! Köszi szépen!!!! :)
2008. okt. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!