Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ufó! Kíváncsiságból ennek van...

Ufó! Kíváncsiságból ennek van valami tájékozódási fóruma ahol erről beszélnek hozzá értő emberek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ufófanatista csak kíváncsi. Mondják, hogy nincsennek de nem tartom normálisnak aki azt mondja, hogy a végtelen világűrben a föld az egyetlen ahol élet van.
2017. júl. 24. 10:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Az ufó után tettem egy :) jelet csak úgy nem írhattam ki.
2017. júl. 24. 10:39
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Az "ufót" nem így írják. Az UFO. Unidentified Flying Object, vagyis azonosítatlan repülő tárgy. Ez lehet egy kő is, ha nem tudod, mi az és éppen száll. Vagy egy zuhanó halott madár, ha nem tudjuk róla, mi is az. Amúgy ismered a Google-keresőt? Néha hamarabb választ ad, mint mi...
2017. júl. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az általunk ismert világegyetemben rengeteg galaxis létezik, amiben megszámlálhatatlanul sok naprendszer van, ezért annak a valószínűsége is nagy, hogy létezik élet a földön kívül.


Egyébként felrepülök a drónommal 200 méter magasra és hivatalosan az is UFO lesz.

2017. júl. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Nincs olyan, hogy hozzá értő emberek, mivel nincs mihez érteni. Ha van is máshol a világegyetemben élet, senkinek semmilyen tudása nincs róla.
2017. júl. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van, itt: ezotéria/UFO észlelések.

Azért tájékozódást ne várjál itt.

Amúgy: SETI program (csak ők jeleket keresnek, nem UFO-t).

2017. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. júl. 25. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!