Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnek urhajos?...

Hogyan lehetnek urhajos? Reszletesen

Figyelt kérdés

Urhajos szeretnek lenni. Enis hallottam hogy a nasanal kell Amerikai allampolgarsag de itt van Europaban az ESA azt tudom hogy Nemet o ban van az asztronauta kepzes de esetleg valaki tudja hogy ahhoz hogy oda kerulhess mi kell vagy mit varnak el? Vagy mit kene tanulni? Vagy milyen vegzettsegnek kell lennie? Pontosan hogy mi kene oda vagyis hogy mit varnak el.? Jo latas? Vagy mi? Tanulmanynak milyennek kell lennie? Mit kell tovabb tanulni?

11 es leszek


2017. aug. 14. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz egy útért 20 milliót fizetni (dollárt), akkor elsőnek nem árt, ha vadászpilóta vagy.
2017. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Esetleg arra még nem gondoltál, hogy felmenj az ESA honlapjára és megnézd? Vagy mit gondoltál mégis hol találsz erről információkat? 5 percet se barangoltam az ESA honlapján és több hasznos infót is találtam ezzel kapcsolatban.
2017. aug. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért az ürhajos elég tág fogalom.

Mert pl.: egy fizikus is lehet az ha valami motyóját nulla gravitációban kell tesztelni...

De soo tudománynak lehet null gravitációs kisérlete.

Biologia,kémia,stb.


Amugy ja vadàsz pillótaság nem àrt,2 de inkább 3nyelv-angol,orosz,német/frania.

2017. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Eloszor jelentkezel katonanak, majd hosszu kikepzes utan jelentkezel vadaszrepulo pilotanak.


Fogaidnak mind eppnek kell lennie, nem lehet rajta egy tomes sem, sem foghiany. A szemeidnek es fuleidnek is jonak kell lennie.


Vadaszrepulo pilotakent eltoltesz minimum 5 evet, utana jelentkezel urhajosnak, es egy hosszu felveteli utan 1 eves kikepzes utan ha szerencsed van urhajos lehetsz vagy ha nem iranyitokozpontba dolgozol.

2017. aug. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"Vagy mit kene tanulni?"

ÍRNI kéne megtanulni.

2017. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!