Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Globális felmelegedés hazugság...

Globális felmelegedés hazugság. Vélemeny?

Figyelt kérdés

[link]


Itt a videó.Mielőtt válaszolsz ezt nézd meg.Szerintem kamu.Az egész csak az időjárás és csak azért találtak ki,hogy pénzt csaljanak ki az emberekből.Trump se hiába lepett ki a párizsi klímaegyezményből.Nem fog pénzt költeni egy nem létező dologra Amerika mikor igy is valsagban vannak.



2017. szept. 2. 10:02
1 2 3 4 5
 1/49 meszike91 ***** válasza:
94%
Jézusom...
2017. szept. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 Shai-Hulud ***** válasza:
96%

1. Szerinted kamu, a szakemberek többsége szerint nem az.

2. Biztos, hogy sokan meglovagolják, és kihasználják pénzszerzésre, de ettől még létező dolog.

3. Trump adott érdekeket képvisel, nem a tudományt.

4. Szeretném, ha Magyarország olyan válságban lenne, mint az USA.....

2017. szept. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim válasza:
77%

A föld nem melegszik, különben is lapos, és Isten a szó szoros értelmében 7 nap alatt teremtette.


Hajrá, csak így tovább!


Amikor megjelent a világban az "y" és "z" generációjú fiatalság, már azt hittem, nem süllyedhet a világ annál alacsonyabbra szellemileg. Tévedtem.

2017. szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
35%

A globális felmelegedés valós, azonban az, hogy ezt az emberekre fogják, kamu. A természethez képest szörnyen kicsi mértékű az a káros anyag/ gáz kibocsájtás amit az ember okoz. Tényleg politikai és gazdasági okai vannak annak hogy ezt kitalálták.


Egyébként csak gondolj bele. Mindig is volt felmelegedés, lehűlés, a jégkorszakok, katasztrófák, néha lassabb folyamat, néha gyorsabb.

Ember megjelenése előtt is volt, most is, és utánunk is lesz.


A videót nem néztem meg. Tanultam ezzel kapcsolatos dolgokat ahol részletesen kibeszéltük ezt a témakört is, mint érdekesség, szóval legyen akármilyen videó is, én annak a véleményére adok akit ismerek és tudom hogy mivel foglalkozik, és mit tud.

2017. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
77%

Te a megismerés helyett az ideológiagyártásba fogsz. Kétségtelen, a megismerés nehezebb a fantáziálásnál.


Az első gond, hogy te a globális felmelegedést úgy fogod fel, a bolygón mindenütt mondjuk egy fokkal melegebb lesz. Aztán még eggyel, és így tovább. Ez a fizika nem ismerése. Természetesen lesznek, ahol egyenesen hűvösebb lesz. Csakhogy ez a felmelegedés nem egyenletes, emiatt megváltoznak a széljárások, a tengeri áramlatok, és ettől alapvetően megváltozik az időjárás. Mondjuk az Alföldön máris lényegesen kevesebb a csapadék, ezáltal romlik az ott termesztett növények termésátlaga, elszaporodnak olyan kártevők, amik a korábbi időjárást nem bírtak, ezt meg igen. Emiatt rovarirtóval telített élelmiszert zabálsz akkor is, ha zöldséget eszel, meg akkor is, ha húst.


Trump pedig egészen más oknál fogva lépett ki. Addig rendben, hogy nem fog pénzt költeni. De a folytatás úgy szól, "azért, ami nem neki hoz hasznot". Ugyanis ebben az egyezményben a mérhetetlen pazarlást és szemetelést (is) kéne korlátozni, miközben az USA az egyik legnagyobb pazarló és szemetelő. Egyetlen szemét alaknak se tetszik, ha korlátozzák a disznóságait. Nem is kérjük, hogy tetsszen, mindössze nem engedjük.

2017. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
76%
A globális felmelegedés létező, mérhető dolog. Az a hazugság, hogy ezt főleg az emberek okozzák. Nyilván hozzájárulunk egy minimális mértékben, de nélkülünk is megtörténne. Volt már pár jégkorszak + felmelegedés, és akkor még a kanyarban sem voltunk. És akkor is lesz, amikor mi már nem.
2017. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
60%

A globális felmelegedés létezik. Aki nem hiszi el, az egyszerűen hülye. Mivel most már mindenhol utána lehet nézni, nem csak ezoterikus, konteós oldalakon...


Más kérdés, hogy ezt mennyire okozza az ember?

5%-tól 50%-ig lehet mindent hallani.

Csakhogy itt nem csak ez a kérdés. Egyrészt: ki lehet úgy billenteni egy egyensúlyi helyzetet, hogy aztán már ne tudd megállítani, amit elindítottál: pl. egy sziklát egy szál bottal ki lehet fordítani, ha épp olyan helyzetben van, és aztán 5000 tonna dübörög le a hegyoldalon.


NORMÁLIS ember pedig nem azon töpreng, hogy most hány %-ban okozza ezt az ember, hanem MINDEN EREJÉVEL próbálja visszafordítani!

Merthogy - gondolom - azt szeretnéd, ha még az unokád is normális, emberi társadalomban élne. Nem?

2017. szept. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Persze én is úgy értem létezik.De nem emberek okozzák.
2017. szept. 2. 12:58
 9/49 anonim ***** válasza:
72%

Mióta van globális hőmérséklet mérés, a legmelegebb mért év 2016. A második legmelegebb 2015. A harmadik legmelegebb 2014. A negyedik helyre becsúszott 2010, így megelőzve az ötödik 2013-at. Az 1850 óta tartó folyamatos mérések közül a legmelegebb 17 évből 16 év 2000 óta volt.

[link]

2017. szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Úgy értem ez az egész csak időjárás okozza és semmi köze ehez az embereknek.Ez csak kitaláció.Ez a konteózás agyamra megy.Nem vagyok laposföldes szíriuszi magyar hívő és ezos sem.Ezt a konteózást is csak azért találták ki a fejesek,hogy a téma megismerése nélkül hülyének nézesse a háttérhatalom a racionálisan gondolkodó embereket akik rájöttek pár igazságra.Ja és náci sem vagyok mielőtt még valaki ezt is kitalálná.
2017. szept. 2. 13:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!