Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Egy átoperált férfi képes...

Egy átoperált férfi képes megtermékenyülésre?

Figyelt kérdés

Meg tudják azt úgy csinálni (férfiból nő) hogy az átalakított férfi rendesen nemi életet élhessen mint egy nő?

Menstruál majd?

Pl. megtermékenyül mint a nők és terhes lesz?!

Ez lehetséges?

(félreértések elkerülése érdekében, nő vagyok! Csak láttam egy videót ami elég durva!)


2017. okt. 22. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem
2017. okt. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem képes megtermékenyülésre, és soha nem is lehet. A menstruáláshoz hasonlót biztos el lehetne érni megfelelő kezeléssel, de normális esetben nem is menstruálnak.
2017. okt. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt tudom.....

De manapság pénzért minden alapon??

Petesejtet mindent beletesznek?!

2017. okt. 22. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:
A hormonkezelés magában egyet jelent a meddőséggel.
2017. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Ez csak látszólagos átalakítás, csinálnak valami vaginaszerű betüremkedést, de méhet, meg petefészket nem tudnak neki növeszteni. Elviekben a jövőben megfelelő génsebészeti és sebészeti technikákkal megoldható lesz majd valamikor... de egyelőre ott még nem tart az orvostudomány.

2017. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!